Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy érzem, hogy csak egy laza, randizgatos kapcsolat férne bele az életembe?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ha akarnék komolyabbat, akkor sem lenne rá időm.

8 órában dolgozom, de annyi dolgom van mindig utána.

Takarítás, mosás, bevásárlás, van, hogy főzök, a nyuszim ketrecet is sűrűn kell.

Önmagammal is sokat foglalkozok, heti 3x sportolok, sokat szepitkezek, ápolom magamat, ezzel is sok idő elmegy.

Heti 2-3x programom is szokott lenni, amikor találkozok valakivel.

Havonta egyszer hazautazom a szüleimhez.

Olyan estem is van, hogy szimplán csak hulla vagyok, vagy éppen valaszolgatok a Messengeren, mert vannak, akikkel tök hosszú üzeneteket írunk.

Van, hogy rajzolok, írok valamit, filmezek.


Ettől függetlenül arra lenne igényem, hogy valakivel találkozzunk vagy heti 2x, mert hiányzik ez a rész egy kicsit, a szex is nyilván, meg úgy az egész intimitás.

De nem tudom, ilyen jellegű kapcsolatot hogyan találhatnek. Mert mindig amikor keresni próbáltam ilyesmit, az volt, hogy még találkozó sem volt senkivel, mert nem ilyen perverz ablakokra vágyom, akik így akarják kielni magukat, és arra sem vágyom, hogy telibe sz**jon a másik, mert én tudok szeretni valakit úgy is, hogy függetlenek vagyunk mellette, és az sem hiányzik, hogy másokat is dugjon az illető.


Mit kellene tennem?


23N


2019. szept. 11. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Vagy legyen jól meghúzott szexkapcsolat..Freud büszke lenne :D


Szóval jól meghúzott határokkal szexkapcsolat


Utolso voltam

2019. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én szintén ebben a cipőben vagyok, alig van időm, de egy ilyen kapcsolat simán beleférne... Randi és vacsi... ;)

Ismerkedünk?

2019. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én szintén ebben a cipőben vagyok, csak 12 órában dolgozok, szóval azokon a napokon amikor dolgozok, szinte semmire sincs időm, mert ha rászámítjuk még az utazást, készülődést, evést, ilyen tök alap dolgokat, akkor az alváson kívül marad még egy napból 1 vagy maximum 2 órám.

Azokon a napokon, mikor nem dolgozom, akkor főzök, mosok, takarítok, elmegyek szolizni, bevásárolni, játszok egy kicsit a gépen, sorozatot nézek, ezek is ilyen tök alap dolgok..és emellett egyszerűen nincs kedvem még ahhoz se, hogy valakivel komolyabban beszélgessek. Mert elkezdek beszélgetni, és ha mondjuk fél napig nem írok vissza, mert éppen dolgozom és a telefonomat sincs időm megfogni, akkor már besértődnek, és az meg kinek kell, hogy már az elején számon kérjen?

De egy ilyen heti 1-2 randis dolgot én is betudnék szorítani, csak emellett még elvárnák, hogy egésznap beszélgess vele...akkor is ha 22 éves, akkor is ha 32..

2019. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!