Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak addig kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig kellek a fiúknak, ameddig nem kapnak meg?

Figyelt kérdés

Mindig ugyan az játszódik el, csak addig kellek nekik, amíg meg nem kapnak, utána l**zarnak..

Én próbálok mindent megadni nekik, de mindig ugyan az van minddel.

Akármit csinálok nem jó.



2019. szept. 18. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan. Mert nem csinálsz "akármit". Mit csinálsz? vedd észre magad. Mindent oda adsz, mi marad? miért adod oda mindened? miért csak ilyen jellegű kapcsolataid vannak? nézz mélyen magadba. Hogy kezeled te magad teljesen őszintén? Miért hagyod hogy csak "kihasználjanak"? hol van az éntiszteleted? Amíg nincs, nem tudod hogy neked mi a jó, addig ezeket a helyzeteket, és embereket fogod magad köré teremteni. :)
2019. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondod ezt úgy, hogy nem is ismersz.
2019. szept. 18. 16:14
 3/21 Rockarc ***** válasza:
37%

Azokat preferalod, akiknek jo a kulsejuk es silany a belsejuk. Nyilvan kevesnek erzed magadat a komolyabb sracokhoz, ez pedig onertekelesbol fakad. Akkor meg mar nezzen ki jol ha mar nem egy eszleny. Rossz valasztas. Mar ott eldol az egesz, hogy kiknek engedsz szabad utat.


Lehet hulyen hangzik, de ha ennyire nem tudod kiszurni ezeket az embereket, akkor aki tetszik, azt kene a legjobban kerulnod. De akkor mi lenne neked jo a kapcsolatban? Fogos kerdes. Kevesebb felszinesseg, jobb onismeret es tudatosabb valasztas, ezekre lenne szukseged.


43F

2019. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem nekem kell ismerni téged, hanem önmagadnak kell önmagad ismernie. Nekem ehhez semmi közöm.
2019. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idő után engeded a szexet? Lehet az a baj hogy túl hamar odaadod magad.
2019. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
ha mindig ilyen férfit fogsz ki akkor veled is probléma van
2019. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es nem neked irtam azt :D
2019. szept. 18. 17:08
 8/21 A kérdező kommentje:
Lefeküdni nem fekudtem még le egyikkel sem.
2019. szept. 18. 17:09
 9/21 anonim ***** válasza:
4.-es vagyok. Dem nekem írtad mert én írtam az első hozzászólást. :)
2019. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Próbáltál már kevésbé vonzó emberrel ismerkedni? Vagy próbáltál a külsődön változtatni? Lehet a külső alapján csak azt akarják, többre eleve nem terveztek, mert azt látják rajtad, könnyen kapható vagy.
2019. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!