Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak addig kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig kellek a fiúknak, ameddig nem kapnak meg?

Figyelt kérdés

Mindig ugyan az játszódik el, csak addig kellek nekik, amíg meg nem kapnak, utána l**zarnak..

Én próbálok mindent megadni nekik, de mindig ugyan az van minddel.

Akármit csinálok nem jó.



2019. szept. 18. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit jelent az,hogy megkapnak,és te mindent megadsz nekik,ha nem feküdtél le velük?
2019. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

11-es kérdése jogos!


Akkor végül is mi is a bajod?

2019. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

kerdezo, ez igy ertelmetlen

ha nem fekudtel le meg egyik fiuval sem, akkor nem azert $zarnak le mert "megkaptak", hanem azert mert egyszeruen nem jossz be nekik mint ember

az "odaadas"t az emberek arra ertik, mikor 1-2-3 akar 4 randi utan a lany odaadja a testet a fiunak, lefekszik veluk... ha ezutan dobnak a fiuk, akkor nyilvan csak sexre kellettel nekik, de nalatok nem errol van szo

2019. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A "mindent megadtam" a szex, ami ezek szerint nem történt meg. Tehát mi az a minden amit megpróbálsz megadni és mennyi idő után váltok szét?
2019. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Változó, de általába 2-3 hetet bírnak velem..
2019. szept. 18. 19:33
 16/21 anonim ***** válasza:

ma 19:33


Valószínűleg nem szerelmesek beléd, csak tetszel nekik.

2019. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De ennyire szerethetetlen lennék hogy nem tud senki szeretni..nem ertem miert
2019. szept. 18. 20:21
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztos meg van az oka. Valamiért feladják, csalódnak benned. Valami rossz tulajdonság? Hiszti? Csak elkövetsz valamit. Gondolom.
2019. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sokszor tul reagálok dolgokat az a baj velem, amin valtoztatni is akarok.
2019. szept. 18. 20:49
 20/21 anonim ***** válasza:

Az semmi. Én pl hónapokig is kibírtam anélkül, hogy "megkaptam" volna bárkit is. Volt, hogy 8 hónapig próbáltam mindent megadni egy nőnek. De a vége mindig ugyanaz lett. Le se sz*rtak és a végére lekoppintottak.

A 2-3 hét az semmi. Én pl egy évet is kibírnák és akkor is te zavarnál el engem nem fordítva :D

2019. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!