Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ennyivel jobban rendesebbek a nőknél társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Én mikor felmentem egy társkeresőre a nők borzalmasak voltak, nem válaszoltak, ha igen undokok voltak, beszélgetni nem lehetett velük, igen - nem, aha stílusú válaszokat adtak, buták voltak vagy annak tüntek.

Aztán végre találtam egy normálisabb nőt, amúgy egyáltalán nem volt jó csaj, olyan 80 - 85 kg körüli volt és csak jókat mesélt, hogy okosak voltak, tök jól el lehetett velük beszélgetni, kedvesek voltak stb.


2019. szept. 21. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
A guminőt max neked kell használni cimbora. Én játékon kívül szólok hozzá a témákhoz, időm van, dolgozom, néha ránézek az oldalra. Aztán hazamegyek a családomhoz, részletezem: a feleségemhez és a lányomhoz. Majd megöleljük egymást egyszerre... tudom, neked ez magas, de sebaj, fújd csak fel a guminődet. Ikszdé.
2019. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Nő vsgyok te retardált. Ha te tudsz gyereket csinálni akkor én vagyok Szűz Mária.
2019. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

21%-os. A stílusod annyira primitív, a mondanivalód annyira súlytalan, hogy a saját szemebe kezd égő lenni hogy válaszolok. Azon gondolkoztam, hogy lemenjek-e a szintedre, és tapossalak el, de nem. Te egy értelmes vitára alkalmatlan "ember" vagy, a telepi vádaskodó stílusodhoz meg nincs kedvem.


Amúgy nem ugrik a tű az impotenciádnál? Na add vissza a gépet apukádnak, eleget betyárkodtál már mára. Amúgy kössz a kellemes perceket, csak elképzeltelek, és az is már felért egy kabaréval. Meg menj és zuhanyozzál le, mert idáig érezni, hogy már a 3. napja a gép előtt rohadsz. A pofikád már viaszos, a szemed üveges, a maradék agyad meg már csak vegetál. Fújd ki a maradék pár hajszáladat a szemed elől, nyugodj meg, hátha megszűnik a szájrángásod. Estére meg menetrendszerűen verd ki, aztán térj nyugovóra a 2 hete már fényt és friss levegőt nem látott 6 négyzetméteres panel szobácskádba. Én már most kezdésnek is a pszichiátert javaslom, mert már csak egy lépésre vagy hogy te legyél a helyi telepi szatír. Fúúú, meg moss fogat is. Nyugi, van még remény, pár év aztán már normális emberek közé is merészkedhetsz!


Én kérek elnézést az OFF-ért. Nem tőled, még mielőtt örülni kezdenél magadnak...

2019. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem ezt a hisztit.

Én 31 éves férfiként társkeresőzök egy ideje, hatalmas eresztésnek sem mondanám magam, inkább átlagosnak. Nincsenek pózer nyomi képeim, sem tengerparti nyaralós villogós, sem pedig autó mellett feszítős, mert autóm sincs...

A nők többsége nem ír vissza semmit, fogalmam sincs miért, ha tippelnek kéne ilyesmi okai lehetnek:

-már beszélget valakivel.

-már beszélget 5 valakivel.

-már beszélget 25 valakivel.

-unja azt a szöveget amit én egyedinek gondoltam, de már 100x feltették

-nem jövök be neki (ohh jajj)


Nem tudom melyik és le is szarom.

Az a kevés nő, aki visszaír pedig furcsa módon normális hangnemben tud velem kommunikálni, rendszerint találkozóig is eljut a beszélgetés.

Jelenleg itt tartok, mert élő ismerkedés közben hol én, hol a másik fél rájön, hogy mégsem egymást kerestük és 100%-ban kulturált módon elválnak az útjaink. Kivéve egy nagyon ritka speciális esetet, akikkel azóta is beszélgetek néha, mert érdeklődésben egymásra találtunk, viszont kapcsolatot egyikünk sem szeretne.

Idő kérdése, és megtalálom a párom, mint ahogy már korábban is volt rá példa.


Én egész eddig azt hittem ezt hívják társkeresésnek, amit csinálok. Lövésem sincs, ti mit műveltek ezeken az oldalakon, velem kedvesek a nők, én is kedves vagyok velük és meg is adom a tiszteletet, lehet épp azzal beszélgetek, akivel majd egy életet fogok leélni. :)

2019. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
És most együtt vagy ezzel a normális, 85 kg-os csajjal, vagy továbbra is az 50 kg-os, undok, flegma csajok után kajtatsz?
2019. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös. Adom, pacsi! :D
2019. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!