Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Deviànsnak szàmít ha megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deviànsnak szàmít ha megutáltam a férfiakat és már csak egyedül tervezek?

Figyelt kérdés
Nem vetem bele magam az ismerkedésbe, mert hamar kiszokott derülni,hogy egy lelkiszegèny önző kiégett emberrel van dolgom.Egyszerűen nincs meg az az empàtia és gyengédség,olyanok mint az állatok.Nem azokról a tipikus barmokról beszèlek akik le akarnak feküdni a nővel, és utána akkor továbbállnak.Az egy dolog.Láttunk már ilyet, a normàlis nő felismeri és ignoráljaTiszta sor..Arról beszèlek,akik tele vannak szexuális aberációkkal vagy gondokkal,( a gondok az más legalább azon lehet segíteni) a normális családmodellt nem ismerik ,kiégettségük miatt a hűség idegen fogalom, és a céljaik csakis önösek.A nőért nehogy már rajongani kelljen ugyan már, a szerelem túl emberi kifejezésmód lenne.Ráadásul ez az egész vak foltjuk, előadják magukat, ès a hányingerkeltő értékrendjüke ami szerintük tökéletes.Az a gond ezzel, hogy bár nem ért akkora szégyen,hogy közöm lenne egy ilyen alakhoz, de rabolják az időmet és más személyisèg nem jön velem szembe.Szóval egyedül szeretnèk lenni arról nem is àlmodom, hogy majd magától jön egy normális férfi aki értelmesen gondolkodik mert nem jön, szóval akik férfiak és arról panaszkodnak, hogy nem rendelkeznek elég jó külsővel, vagyonnal és végzettséggel, arról miért nem esik szó, hogy az értékrendjünk nem egy aberált hulladék?
2019. szept. 22. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%
Mi baj van a mingli-s válaszommal?
2019. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező jól leírtál egy létező problémát, de tedd fel magadnak az alábbi kérdéseket:

- te nem vagy frusztrált?

- neked nincsenek irreális elvárásaid a férfiak felé?

- a te céljaid talán önzetlenek?


Kezdj el más helyeken párt keresni.

2019. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
76%

Nem számít annak...,sokan terveznek manapság egyedül...

Kényelmesebb,nincs vita, stressz, szakítás, újra kezdés..., főleg egy bizonyos kor felett előnyösebb...

2019. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:04


90% hogy húzzák az agyad, te pedig neü veszed a lapot. Mármint egy ilyen kérdés után aki megkérdezi leszel-e domina.


Bár szerintem az alá-fölé rendeltség nem aberráció. Nekem volt szexuálisan submissive barátnőm és nagyon jó kapcsolatunk volt. Ennek ellenére tiszteltük egymást, nagyon megvolt a kölcsönös bizalom (ez fontos hozzá), szerettük is egymást, együttérzőek voltunk és nekem picit ellentmondásosnak tűnt, de a szexen kívül pedig szeretett domináns helyzetben lenni, hogy ő mondja meg hova menjünk stb.

Én így szerettem. Szerintem ez nem aberráció.


(Még mindig csak tippelgetek mit értesz alatta, mert konkrét választ nem adtál)

2019. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem meg ezen kell nevetnem. Az átlagos kinézetű lányok keresettebbek az "instacicáknál"."


Akkor ezek szerint en átlag alatti vagyok, vagy instacica, pedig még Instagramom sincsen.😄


De gyanítom, hogy inkább az előbbi.... Amugy magamat átlagosnak tartom, nem vagyok kulonosen szép, de igényes vagyok.

2019. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

#36:

Talán nem vagy keresett?😞

2019. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 LazyJones ***** válasza:
86%
Nem tartom deviánsnak, ugyanakkor nem tartom produktívnak sem. Ahogy te is írtad, minden embernek megvan a maga párja, ami azt jelenti, hogy te sem vagy egyedi. Ugyanakkor aláírom, hogy rohadtul nehéz dolog a párkeresés, de ez nemtől független dolog. Én pasiként találkoztam ezerszer a női jellem randábbik oldalával, használtak ki, vertek át, csaltak meg nem egyszer. A nők többségének a szemében nem voltam elég jó pasi, és azt ia megkaptam ezerszer, hogy "túl jó ember" vagyok. Hiányolták a vitákat, az agressziót, vagy akár csak a könnyedt, leszarom mentalitást. Aztán egyszer belefutottam valakibe, akinek tetszett az, amit látott, azóta is egy pár vagyunk. Neki elég az, ami és amilyen vagyok, értékeli az egymással való viszonyunkat, azt a fajta törődést és mentalitást, amit én nyújtok. Egyikünk sem instamodell, nem vagyunk milliomosok, de nem is akarunk azok lenni. Nem keresünk mást, mert nem akarunk mást találni, de nem is csöpögünk a nyáltól, és nem ígérünk egymásnak örökké tartó szerelmet. Szóval van kivétel, azoknak sem egyszerűbb, mint neked, de léteznek, létezünk, és még meg is lehet találni és szerezni ezt a fajta embert is.
2019. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól teszed.
2019. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
26%

"kiégettségük miatt a hűség idegen fogalom, és a céljaik csakis önösek"

Ez teljesen igaz

2019. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz, hidd el senkit nem fog érdekelni.
2019. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!