Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Deviànsnak szàmít ha megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deviànsnak szàmít ha megutáltam a férfiakat és már csak egyedül tervezek?

Figyelt kérdés
Nem vetem bele magam az ismerkedésbe, mert hamar kiszokott derülni,hogy egy lelkiszegèny önző kiégett emberrel van dolgom.Egyszerűen nincs meg az az empàtia és gyengédség,olyanok mint az állatok.Nem azokról a tipikus barmokról beszèlek akik le akarnak feküdni a nővel, és utána akkor továbbállnak.Az egy dolog.Láttunk már ilyet, a normàlis nő felismeri és ignoráljaTiszta sor..Arról beszèlek,akik tele vannak szexuális aberációkkal vagy gondokkal,( a gondok az más legalább azon lehet segíteni) a normális családmodellt nem ismerik ,kiégettségük miatt a hűség idegen fogalom, és a céljaik csakis önösek.A nőért nehogy már rajongani kelljen ugyan már, a szerelem túl emberi kifejezésmód lenne.Ráadásul ez az egész vak foltjuk, előadják magukat, ès a hányingerkeltő értékrendjüke ami szerintük tökéletes.Az a gond ezzel, hogy bár nem ért akkora szégyen,hogy közöm lenne egy ilyen alakhoz, de rabolják az időmet és más személyisèg nem jön velem szembe.Szóval egyedül szeretnèk lenni arról nem is àlmodom, hogy majd magától jön egy normális férfi aki értelmesen gondolkodik mert nem jön, szóval akik férfiak és arról panaszkodnak, hogy nem rendelkeznek elég jó külsővel, vagyonnal és végzettséggel, arról miért nem esik szó, hogy az értékrendjünk nem egy aberált hulladék?
2019. szept. 22. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
35%
Köszi, megnyugtattal, hogy nem jössz a közelembe :) nem ragadtam le az 1800as években, amiért szerintem undorító az arcra szras, de te tudod. Ha az a gond, hogy nekem ez a véleményem, akkor arra csak annyit mondok, hogy azt ugyanúgy el kell ám fogadni, mint az ellenkezőjét. Bocsika
2019. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

Senki nem áll senki mögött puskával hogy (egyáltalán milyen okból is) kötelező lenne kapcsolatban lenni.

Ez mindenikek a SAJÁT döntése.


Én pl a magánéleti dolgaim miatt erre egyáltalán nem érek rá. Meg azt se szeretem ha valaki beleugat a saját házamban hogy én mikor mit csináljak.

Köszi de ezt majd eldöntöm ÉN.


Szóval nincs ebben semmi meglepő.


30 F

2019. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

ma 15:02


Senki nem mondta, hogy ne tartsd undorítónak. Funkcionális analfabéta vagy?

Pont erről beszélek, mindenki attól undorodik, és az a vágya, ami.. úgy kell elfogadni..

Ismerek meleg férfit, aki szerint undorító a női nemiszerv. Ettől még egy normális emberi lény.

Van aszexuális emvert

2019. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
53%

*van aszexuális ember, aki alapból nem szeret sem csókolózni, sem smárolni.

Vannak nők, és férfiak, akik durván szeretik a szexet.


Én csak azt mondom, hogy mindenkinek joga van ahhoz, hogy attól undorodjon, amitől undorodik és olyan vágyai legyenek, amilyen vágyai vannak. Ha ehhez talál magának partnert, akinek rá van szüksége, akkor neked milyen jogod van beleszólni abba, hogy ők mit csinálnak egymással...


3x elmondtam ennek semmi köze ahhoz, hogy engedned kell, hogy valaki az arcodra xarjon, vagy hogy én ne undorodnék ettől.


Annyi a különbség köztünk, hogy én bár undorodom az általad említett kakiszextől, de szerény véleményem szerint minden felnőtt ember azt csinál a négy fal között, amit szeretne amíg senkit nem zavar vele.....


Érted??


Ha már undorodásnál tartunk, én attól undorodom, hogy főműsoridőben pörgeti az idióta a farkát az RTL-en és erre még igény is van. És ez nem a négy fal között történik, hanem közösség előtt..


Én kérek elnézést, hogy nem ítélek el mindenkit, akivel nem tudok azonosulni ( tévénézöket sem ítélem el és a való világ idiótákat sem, sőt még a cikkírót sem, aki az arcomba tolja pedig baromira nem érdekel.. csak egyszerüen nem tudok vele azonosulni)


Miért ilyen nehéz elfogadni a másikat?

2019. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

De engem egyből elítélsz, hogy az 1800as években ragadtam, mert más a véleményem, mint neked. Érdekes, azt nem fogadod el. Erre világítottam rá az előző kommentemben, ha elolvastad volna.


Nem, nem vagyok funkcionális analfabéta, köszi

2019. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Sehol nem írtam, hogy neked bejön az arcra szras :D Szerintem nem nálam van a gond értelmezés terén.
2019. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

ma 18:56


Az nem ítélet, hogy 1800-as években rekedtél. Ezzel alapból feltételezed, hogy az új az jobb is. Én nem minősitettem sem az 1800-as éveket, sem a jelen kort.

Pusztán rávilágítottam, hogy 2019-ben az a társadalmi norma, hogy: SEMMI KÖZÖD AHHOZ MÁSOK MIT CSINÁLNAK A 4 FAL KÖZÖTT! ÉS PLÁNE NINCS JOGOD MEGMONDANI, HOGY MIT SZABAD ÉS MIT NEM CSINÁLNIUK.

És hogy nem te határozod meg másnak mi a normális szexualitás.

2019. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Az se ítélet, hogy velem még beszélgetni se lehet. Hát hogyne. Nagyon kis liberális vagy. Ettől függetlenül ha beragadt a caps lock, akkor is lesz olyan ember, aki nem fogadja el a véleményed. Na örültem
2019. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

ma 08:32


Miért lenne ítélet, hogy én veled nem tudnék semmiről érdemben beszélni?

Miért tudunk? Nem.


Nem mondtam, hogy ez hiba, csak azt, hogy elkerülnélek. Nem értem ezzel mi a gondod.


Lehet véleményed, le is írtad.. nekem is van véleményem:

Semmi közöd ahhoz, ki mit csinál négy fal között!


Ennyi.

2019. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Szóval a pedofília is oké, ha négy fal között csinálják? Érdekes gondolkozás, ennyi...
2019. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!