Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Deviànsnak szàmít ha megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deviànsnak szàmít ha megutáltam a férfiakat és már csak egyedül tervezek?

Figyelt kérdés
Nem vetem bele magam az ismerkedésbe, mert hamar kiszokott derülni,hogy egy lelkiszegèny önző kiégett emberrel van dolgom.Egyszerűen nincs meg az az empàtia és gyengédség,olyanok mint az állatok.Nem azokról a tipikus barmokról beszèlek akik le akarnak feküdni a nővel, és utána akkor továbbállnak.Az egy dolog.Láttunk már ilyet, a normàlis nő felismeri és ignoráljaTiszta sor..Arról beszèlek,akik tele vannak szexuális aberációkkal vagy gondokkal,( a gondok az más legalább azon lehet segíteni) a normális családmodellt nem ismerik ,kiégettségük miatt a hűség idegen fogalom, és a céljaik csakis önösek.A nőért nehogy már rajongani kelljen ugyan már, a szerelem túl emberi kifejezésmód lenne.Ráadásul ez az egész vak foltjuk, előadják magukat, ès a hányingerkeltő értékrendjüke ami szerintük tökéletes.Az a gond ezzel, hogy bár nem ért akkora szégyen,hogy közöm lenne egy ilyen alakhoz, de rabolják az időmet és más személyisèg nem jön velem szembe.Szóval egyedül szeretnèk lenni arról nem is àlmodom, hogy majd magától jön egy normális férfi aki értelmesen gondolkodik mert nem jön, szóval akik férfiak és arról panaszkodnak, hogy nem rendelkeznek elég jó külsővel, vagyonnal és végzettséggel, arról miért nem esik szó, hogy az értékrendjünk nem egy aberált hulladék?
2019. szept. 22. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
74%

Nem a személyiségükhöz van közöd, hanem ahhoz ahogy a kapcsolatod alakul velük, mert amennyiben csak megismerésről lenne szó, nem lennél ilyen kis méregzsák. Meg kell tanulni kiszűrni azokat az embereket akiknek egyáltalán nem szimpatikus a személyisége.


Egyébként a célozgatásodra reagálva el kell, hogy keserítselek, mert nem érzem magaménak azokat amiket leírtál, illetve egyik másik része akár igaz lehet rám, mivel például sose láttam normális család modellt, de ennek a hűséghez rohadtul nincs semmi köze. Ezért is mondtam, hogy értelmetlen dolgokat írogatsz aminek semmi köze nincs egymáshoz.

2019. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom társkeresőn próbálkozol, ott lehet olyanokkal találkozni, mint akikről írsz.

Próbáld a legjobbat kihozni magadból, és meglátod, olyanok fognak keresni, akik értékelnek.

Én pasasként úgy működök, ha érdektelen egy nő, nem akarok tőle semmit, de ha ő szeretne.....sajnos ki fogom használni.

Igen, én is egy hulladék vagyok, lehet.

Viszont ha nagyon értékes valaki, azért hajlandó lennék bármire.

2019. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
64%

ma 09:05


Én nem így kezdtem és van is ebben valami, amit írsz, nem tudhatod előre.


Viszont az igen is a szegénységi bizonyítványod, hogy leaberráltazol másokat azért, mert más vágyaik vannak, mint neked.

Mindezt egy olyan korban, ahol a biszexualitástól a transzneműségig minden identitás elfogadott és nem üldözendő.

Senki nem mondta, hogy mindenkivel passzolnod kell, de ettől még nem lesz a másik aberrált.

2019. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy köze kell lenni a dolgoknak egymáshoz, hanem ezek a hiányosságok.Érted ;ez is, és az is, felsorolásszerűen.
2019. szept. 22. 09:13
 15/62 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is neked egyedül kellene maradnod.
2019. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem ezt a kérdést nem törlik, és megmarad az utókornak!


Mivel provokatív valamelyest, viszont olyan kérdéseket feszegetsz vele tudatosan vagy tudat alatt (ezt nem tudom), amikről igen is kéne végre nyíltan beszélni.

-Pl. amit eddig is említettem az aberráció.

-Vagy egy férfi mitől lesz egy nővel olyan, mint egy állat, a másokkal pedig gyengéd (bár én egyik nővel sem vagyok állat, de ez én vagyok..)

-mi lehet az oka annak, hogy egyesek teljesen megutálják az ellenkező nemet, sokan pedig boldog kapcsolatban élnek.

-miért ennyire frusztrált manapság sok ember (férfiak és nők is)

-pontosan mit is nevezhetünk empátiának és mi történik, ha csak követelve van, de megadva nincs


Stb

2019. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Az aberált szót nem a szexuàlis identitásokra értettem.Ezekkel teljesen elfogadó vagyok.Ha a heteroszexuális kapcsolaton belül a hagyomànyos házas èlet a közèpérték,akkor mondjuk ahhoz képest lèvő eltolódásokra gondolok.Igen az aberált szó pejoratív, amiért ezt kimertem mondani rohadjak meg egyedül.Ez logikus.
2019. szept. 22. 09:25
 18/62 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok nem utàlom az ellenkező nemet, csak viszolygok az ismerkedèstől.Nem társkeresőzök, itt valaki említette.Szerintem a társkereső félrevezető a másik fèl számára,akár minden rossz szàndèk nèlkül is.Azt látod amit látni akarsz.Emiatt nem működhet.
2019. szept. 22. 09:30
 19/62 anonim ***** válasza:
79%

ma 09:25


Úgy kezdtem, mit értesz alatta KÉRDŐJEL!!!

Majd kifejtettem a véleményem. Mert van véleményem a témáról. Hol írtam, hogy rohadj meg?

Próbálj meg picit kevésbé frusztrált lenni és hidd el, a világ is másnak fog tűnni.


Pl egy szóval nem mondtam neked rosszat!

Bár még most sem teljesen értem, mire használod az aberrált szót. Ha meg "minden férfi" aberrált, akkor meg pláne nem értem számodra ez mit jelent.

De mint mondtam, a legkevésbé sem tartom deviánsnak amilyen vagy, csupán nem értelek.


Szerintem rossz időszakban vagy, ennyi..

Lesz jobb is, hidd el, de a hozzáállásod is fontos.

2019. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Nem is neked szántam azt a választ
2019. szept. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!