Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az az átlagos nő ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az az átlagos nő ma Magyarországon amit a tinderen lehet látni? Léteznek csúnya, unalmas, buta lányok/nők?

Figyelt kérdés
Kb 25-35 között kizárólag diplomás, sportoló , tökéletes alakú , szép arcú , független , világutazó , jómódú , több nyelven beszélő , jó/magas/fontos beosztásban dolgozó nők vannak fent, akik mind szeretnek olvasni, kirándulni, hegyetmászni, táncolni stb stb stb és kizárólag komoly kapcsolatot keresnek. És utána jön a hirtelen váltás, 40 felett az elvált, elhagyott, bántalmazott, meghízott, csúnya gyerekes anyukák akik olyan kritériumokat támasztanak hogy a legjobb insta modell is csak pislogna. Tényleg ők az átlagos egyszerű lànyok/ nők akiket a férfiak nem vesznek észre az itteni válaszok alapján?

2019. szept. 23. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

"Férfire nincsenek rászorulva"

Istenem, úgy írsz, mintha a nők egyedul nem bírnának létezni.

2019. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az online társkeresés többnyire ilyen. Pedig ismerősöm is mondta, hogy rengeteg átlagos lány is van köztük, csak a konkurencia és az igények miatt ők is ilyen "instagram" stílust vesznek fel. Pedig mennyire jó látni néha egy-egy kapucnis pulcsis vagy egyszerű, smink nélküli lányt akivel el lehetne menni mondjuk kutyát sétáltatni vagy a kertet rendberakni.
2019. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A tinderen 100ból 99, csunya, unalmas, üres, buta és a többi.

Szóval nem értem a kérdést.

Ha voltál fent tinderen, láthattad, hogy vannak dögivel.

2019. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Te miről beszélsz? Rengeteg ronda, kövér nő van fent 18-tól ki tudja meddig. Csak úgy sugárzik az elkeseredettség és frusztráció a kérdésedből.
2019. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14 te miről beszélsz?


Vagy hol laksz? Pesten az van amit leirtam.

Amúgy valóban frusztrált vagyok ez miatt, mert nem látok reális esélyt a párkapcsolatra.

2019. szept. 23. 11:38
 16/21 anonim ***** válasza:
Én csúnya, uncsi és buta nő vagyok. De már régóta párkapcsolatban élek egy hozzám hasonló férfivel.
2019. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16 szerencsés fickó. 😃


Sok boldogságot

2019. szept. 23. 12:37
 18/21 anonim ***** válasza:

Budapest, második kerület. Azt hiszem, alapvetően mást nevezünk tökéletes alaknak és szép arcnak. Na meg az évi egy-két európai utat sem nevezném világutazásnak.

Olyan nőt találni, akire -- szerintem -- ráillik a te felsorolásod, nagyon nehéz.

De addig ne csodálkozz, hogy nem jön össze ezekkel a nőkkel semmi, amíg isteníted őket.

2019. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18 ne haragudj nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te.


Nem születik mindenki a budai luxusba, tökéletes génekkel, és alpári lekezelő stílussal. Én szegény rossz genetikájú pesti paraszt vagyok , így valóban mást jelent a szép és jó nő fogalma mindkettőnknek.

Köszi hogy írtál . Élvezd az életet.

2019. szept. 23. 13:19
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező személyes tapasztalataim azokra amiket írtál:

- jó magas beosztásban dolgozik: Nem igaz, a cégnév általában igen, de füllentés. Nem mind1 pl: upc-nél vezető, hol? a verebek behúzásában? (házal h köss előfizetést), vagy az értékesíti osztályon marketing igazgató? Nagyon nem mind1.

- szeret utazni: Igen, volt itt ott (általában céges út, vagy anyucival/apucival). Erre veri a mellét? Hát legyen büszke rá.

- Nem egy helyen láttam már képeken, tök vékony tökéletes test, csak a csempe volt megnyúlva a háttérben :)

- travel addict, music addict, party addict, ilyen olyan addict: Ezekkel a lányokkal én nem foglalkoznék, mert ott csak az igényeket sorolja fel, s csak igényei lesznek feléd. A kapcsolathoz hozzátett értéke = 0.

Amelyik kinéz vhogy (25-30körül) az vagy vissza sem ír, vagy 1-2 mondatot ha odabiggyeszt. (Nem azért mert én irok közhelyeket, hanem egyszerűen nem hajlandó válaszolni). Nyilván túl sok a konkurencia, a sok szintúgy hazudozó hapsi, aki 2-3 képpel próbálja eladni magát, sugározni magáról h micsoda machó, mennyi lóvé mennyi izom stb van rajt. Én mikor regisztráltam 3 képet tettem fel, ilyen vagyok élőben ezt fogod látni. Sosem volt meglepi találkozáskor h nézek ki, viszont a női oldal igen. Sokszor beszélni nem tudtak, dadogtak, vagy épp a képek egy magabiztos életerős nőt ábrázoltak, élőben meg egy összeaszódott lány került elém. Természetesen chat-en még tette a madamot. Én nem fogom kiírni hányadik házam építem, mivel foglalkozom, vagy épp milyen vagyok félmeztelenül. Amelyik férfi/nő heteket hónapokat tölt azzal h vmi "iszonyú jó képpel próbálja magát eladni", az olyan is. A 40feletti nőkről nem tudok nyilatkozni, mert a korosztályomban nézelődtem csak. Azt viszont tudom, h mind1 hogy nézel ki, ha jók a képeid, jól beállított pillanatban készültek, színesek, "beillene egy újságba kb" akkor matcholsz is rendesen, csak az alapanyag lesz meglepi... A nőknek ráadásul meg sosem elég semmi, holnap jön egy "jobban beállított profil", akkor azzal beszélget, másik 200talonba marad. A körforgás sosem áll meg, s befog lépni előbb utóbb a 40es korosztályba ő is, s onnantól meg az van amit a kérdező leírt.

32f

2019. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!