Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/ nők ti féltek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők ti féltek, amikor egy fiú oda megy hozzátok ismerkedni vagy elhív valahova, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de borzasztóan félénk.

Gyakorlatilag egyáltalán nem merek odamenni lányokhoz.

Ti lányok mit éreztek, ha egy fiú, aki mondjuk, nem ismertek csak láttátok párszor esetleg nagyjából tudjátok, hogy ki, odamegy hozzátok? Vagy elhív, valahova vagy esetleg elkéri a számotokat? Mit éreztek? Féltek?

Vagy csak én vagyok ilyen?


2019. szept. 24. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy félek, de mindenesetre nem érzem magam komfortosan.
2019. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de általában nem.
2019. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek! Kicsit max. zavarban vagyok.
2019. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jot mosolyogtam

Felek mert hozzam mindig romak vagy reszegek jonnek elcseszett egy no vagyok☺.

Szoval batran probalkozz, de sokan furan fognak radnezni.

2019. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még soha senki nem jött oda hozzám. Szerintem tul gondolod ezt a dolgot...
2019. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 22:02


Nem vagy elcseszett, én eddig csak részegen mertem nőkhöz odamenni, szerintem ez az elcseszettség :D

És jár amúgy a nőknek a plusz pont, mert furcsa módon legtöbbször elég türelmesek és megértőek ilyenkor én azt vettem észre. Legalábbis velem. Bár lehet látszik, hogy nem egy igénytelen alkoholista vagyok, csak egy buli csúszott meg olyankor :D

Szóval nyugi, nem benned van a hiba ;)

2019. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha félek, de azt inkább "különleges" helyzetekben. Ha normális a srác, nem nagyon igénytelen / szakadt, alkalmas pillanatban jön oda, udvarias, és nem követ, ha esetleg visszautasítom, nem szoktam félni. Akkor félek, ha nagyon szakadt / alkesz kinézetű, ránézésre 2 év fegyház minimum kinézetű (sufnitetkók stb.), köszönés nélkül böfög oda dolgokat, nagyon sötétben kezd el "udvarolni", követ, vagy nagyon alkalmatlan pillanatokban kezd el alkalmatlankodni - főleg ha azt látom rajta, hogy szerinte neki alanyi jogon jár, hogy ráfigyeljek (amikor épp telefonálok, megpróbálja kiszedni a fülemből a fülhallgatót, postán jön hozzám oda, amikor épp a kasszánál vagyok stb.).
2019. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj azzal hogy félsz :D

Szűz én fogsz meghalni

De azzal sincs baj :D

Megesik az ilyen

2019. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éjjel egy kihalt utcán jössz oda, akkor nem félek 😊
2019. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!