Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg visszatántorítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg visszatántorítja a férfiakat az, ha az adott nő jobb körülményekkel és kilátásokkal rendelkezik, mint ők?

Figyelt kérdés

Személyesen nem beszélhetek a sráccal,mert állítása szerint többet érez irántam,de nem lehetünk egy pár és jobb lenne,ha én is elfelejteném őt.Nem hiszi,hogy egy sikeres,jómódú családból származó,intelligens lány mellett megállná a helyét.Máshonnét jöttünk és máshova tartunk.És én már most nem rendelkezem sok szabadidővel,a munkám során is kevesebb időm lesz,mint ahogy ő elvárná a párjától.Kértem,hogy legalább belső vagy külső tulajdonságokat is mondjon,hogy miért gondolja azt,hogy alkalmatlan lennék egy komolyabb kapcsolatra vele.Erre már nem jött válasz.

Tényleg visszatartó indokok ezek vagy csak púder az egész?


2019. szept. 25. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Persze, de minek tepersz egy ilyen kishitű, motiválatlan, belenyugvó lúzernél, mikor egyértelműen megmondta, hogy nem tud és nem is akar tenni a jobbért.


örülj neki ,hogy őszinte és nem rabolja feleslegesen az idődet.

2019. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Meglátásom szerint akkor eltántorító erő, ha a nő szeretné magához emelni a férfit, és hasonló teljesítményekre sarkalni. Na akkor futás van.

Ha elfogadják, hogy a férfi kevésbé törekvő, és kiegyeznek egy fordított szereposztással, a férfi legyen például az otthoni támogató háttér, a nő pedig élje meg az ambícióit, ez a felállás eredményesebb.

2019. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék teperni utána,hiszen ez a döntése,én ezt tiszteletben tartom és elfogadtam.Csak számomra kicsit érthetetlen.Jól éreztem magamat a társaságában és nekem úgy tűnt,hogy ő is.Soha nem zavartak a különbségek,a kémia is megvolt.Baráti beszélgetés során lyukadtunk ki ennél a pontnál.
2019. szept. 25. 12:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi, akit visszatántorít, van olyan, akit nem. De simán lehetséges. Exemnél is éreztem frusztrációt, amiért én sikeresebb vagyok a munkában és jobban keresek nála, pedig sosem éreztettem vele olyasmit, hogy emiatt férfiatlanabbnak látnám vagy lenézném, sőt... igazából letojtam ezt a részét a kapcsolatunknak.
2019. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm szépen a válaszokat!Sajnos arról nem tehetek,hogy hová születtem és szeretném megvalósítani a kis kori álmomat.:(

Ha valaki ezen nem tud átlépni,akkor tényleg jobb,ha meg se próbáljuk.

2019. szept. 25. 12:12
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ferfiak akik nem tudnak úgy élni hogy csóróbbak mint a nő.
2019. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha kevésbé jómódú a nő,akkor rávágják,hogy csak a pénzre megy,ha meg több jutott neki,akkor az a baj...:D
2019. szept. 25. 12:19
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Ez neveltetés és szocializáció kérdése. Személy szerint egyet kell értsek a sráccal, mert reálisan látja a helyzetet. Tudja meddig ér az a bizonyos takaró és te pillanatnyilag ezen kivűl vagy.

20 évvel ezelőtt összejöttem egy csajjal aki elvált szülők gyereke volt, de az apja nagyon gazdag volt. Annyi pénzük volt amit nem tudtak elkölteni. Lementünk kettesben a balcsira és a leányzó egy este elvert akkoriban 30000ft, az most olyan 100000ft felel meg. Én kempingbe mentem volna, de az anyja intézkedett és egy komplett házat kibérelt kettőnknek, hogy érezzük jól magunkat. Nekem egy akkor egy 20 éves Golfom volt amit a két kezemmel hoztam rendbe, és annyit mentem vele amíg tudtam tankolni. 1 hétvége alatt többet költöttek mint nekem anno az 1 éves ösztöndíjam volt.Persze lehet mondani, hogy a srác nem elég tökös, de itt nem erről van szó. Nem voltunk azonos szinten és drasztikusan különbözött az értékrendünk.

2019. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm szépen!

Akkor tényleg az lesz a legjobb,ha nem agyalok rajta többet.Kicsit fájó,hogy meg se próbáljuk és látatlanban dönt,de békén hagyom,járja a saját útját.

2019. szept. 25. 12:42
 10/23 Rockarc ***** válasza:

En inkabb azt mondanam, hogy mindket iranyban problema, ha az egyik lenyegesen jobban el van eresztve. A masik automatikusan alarendelodik. Eleg kellemetlen tud lenni, amikor ajanlanak egy gimit a gyereknek, ahol a 100000 forint a havidij, a masik meg orul a parizeres zsemlenek is. Millio helyen fog problemat okozni. Tok mas a ket ember elete es egy ketszeres kulonbseget meg lehet kozeliteni valahogy eletszinvonalban, megvan a lehetoseg egy eloleptetessel, hogy egy szintre keruljenek, de annal nagyobbat mar nem igazan. Szerintem jol dontott.


43F

2019. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!