Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg visszatántorítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg visszatántorítja a férfiakat az, ha az adott nő jobb körülményekkel és kilátásokkal rendelkezik, mint ők?

Figyelt kérdés

Személyesen nem beszélhetek a sráccal,mert állítása szerint többet érez irántam,de nem lehetünk egy pár és jobb lenne,ha én is elfelejteném őt.Nem hiszi,hogy egy sikeres,jómódú családból származó,intelligens lány mellett megállná a helyét.Máshonnét jöttünk és máshova tartunk.És én már most nem rendelkezem sok szabadidővel,a munkám során is kevesebb időm lesz,mint ahogy ő elvárná a párjától.Kértem,hogy legalább belső vagy külső tulajdonságokat is mondjon,hogy miért gondolja azt,hogy alkalmatlan lennék egy komolyabb kapcsolatra vele.Erre már nem jött válasz.

Tényleg visszatartó indokok ezek vagy csak púder az egész?


2019. szept. 25. 11:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Intelligens, kulturált családból származol, de írni azt nem tudsz.
2019. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szüleim nagyon nyitottak,ezért se értem,hogy ilyen valakinél gond lenne.
2019. szept. 25. 19:38
 23/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,telefonról írok és fáradt vagyok. Elnézést,ha félre írtam valamit.😘
2019. szept. 25. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!