Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg visszatántorítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg visszatántorítja a férfiakat az, ha az adott nő jobb körülményekkel és kilátásokkal rendelkezik, mint ők?

Figyelt kérdés

Személyesen nem beszélhetek a sráccal,mert állítása szerint többet érez irántam,de nem lehetünk egy pár és jobb lenne,ha én is elfelejteném őt.Nem hiszi,hogy egy sikeres,jómódú családból származó,intelligens lány mellett megállná a helyét.Máshonnét jöttünk és máshova tartunk.És én már most nem rendelkezem sok szabadidővel,a munkám során is kevesebb időm lesz,mint ahogy ő elvárná a párjától.Kértem,hogy legalább belső vagy külső tulajdonságokat is mondjon,hogy miért gondolja azt,hogy alkalmatlan lennék egy komolyabb kapcsolatra vele.Erre már nem jött válasz.

Tényleg visszatartó indokok ezek vagy csak púder az egész?


2019. szept. 25. 11:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok gazdag.Évi 2 külföldi út belefér,családi házunk van,mellette még 2 ingatlanunk. Nincs drága kocsink,ékszereim,ruháim. Én középosztályhoz sorolnám magunkat,értelmiségi család(színház,kultúra,művészet,tudományok hozzá tartoznak az életünkhöz). Akkora különbség szerintem nincs köztünk.
2019. szept. 25. 12:56
 12/23 anonim ***** válasza:

"kevesebb időm lesz,mint ahogy ő elvárná a párjától"


Szerintem jól jártál.

2019. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy úgysem ment volna, meg se próbáltátok, de tudja ő is, meg te is, hogy nem fog tudni évi 2x nyaralni menni, nem lesz + ingatlanotok a saját ház mellett, nem lesz jó, elsősorban neked.

Volt egy srác, akiért totálisan odavoltam, de nem lett semmi belőle, eltűnt, felszívódott. Vagyis csak éreztette, hogy ő nincs oda.

Viszont füvezett rendszeresen, gyakorlatilag az volt a napja fénypontja... Teperhettem volna, meghódíthattam volna, de úgysem lett volna jó, mert neki a fű az élete, én meg ezt nem tolerálom. Pár hét lett volna, míg fellázadok ellene, és ugyanennyi alatt ki is tett volna, mert neki az az életstílus a megszokott, én meg nem akartam volna megszokni és mai napig sem akarom, mással sem.

Szóval gondolj arra, hogy hosszú távon nem illetek össze, felesleges megpróbálni, ha egyszer ő önként belefekszik a meleg húgyba, míg neked céljaid vannak az életeddel.

2019. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Valamelyest meg tudom érteni a férfit...mondjuk én is tervezem a jövőm, és vannak céljaim, álmaim.

Réges-rég a férfi volt az, aki elment vadászni, míg a nő otthon maradt a tűz mellett a gyerekkel. Ez mostanra felbomlott és a nők is ugyanúgy az önmegvalósítás mellett döntenek, és ezzel nincs issemmi baj. Viszont genetikailag belénk van férfiakba táplálva az, hogy mi biztosítjuk a biztonságot, ami napjainkban nem a tigristől, egyéb vadállatoktól való védelmet jelenti, sokkal inkább anyagi biztonság ez esetben.

És ez nem attól függ, hogy lúzer-e a srác vagy sem, mert aki nem mondja ki, hogy zavarja, azt legbelül ugyanúgy bántja, csak nem mondja ki.

Lehet ezen rugózni, hogy álljon a sarkára és emberelje meg magát, ő is csináljon hatalmas karriert, nem kényszerítheti erre senki.

Szerintem ebből később csak feszültség lenne, szerintem jobb így külön nektek.

2019. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Igazatok van sajnos. Én orvostanhallgató vagyok,ő meg össze vissza dolgozik. Volt pincér,pizza futár,pultos,szakács. Mióta ismerem 5 állása vol már. A saját jövőm érdekében nem kéne vele összeállnom. Amúgy is én igénylem az utazást,a kultúrát,a színházat,szeretek olvasni. Érdekelnek a tudományok is. Ezeket otthonról hoztam,így szocializálódtam. Igénylem.

2019. szept. 25. 17:17
 16/23 anonim ***** válasza:
azert szerintem a csaladi haz+2 ingatlan mar a gazdag kategoria... persze viszonyitas kerdese... de nekunk egy panelhazunk meg egy ezer eves suzukink van, es max belfoldre megyunk. kicsit nekem is mindig "idegen" volt a minden evben sielni meg tengerpartra jaro osztalytarsaim elete anno. es neha nem tudtam olyan komolyan venni a problemaikat, persze mar erettebb vagyok, es ertem, hogy nem ezen mulik a bokdogsag... amugy enis orvosis vagyok, es pl az elozo baratommal reszben pont ezert mentunk szet, mert frusztralta hogy en tanulok, meg keves idot tudok vele tolteni viszonylag.
2019. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Réges-rég a férfi volt az, aki elment vadászni, míg a nő otthon maradt a tűz mellett a gyerekkel."


De te nem éltél akkor. Nem éltél barlangban. Nincs mihez hozzászoknod. Nincs belénk kódolva. Társadalmi lények vagyunk, nem ösztönlények.

2019. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek anyagi gondjaink,de nem vagyunk eleresztve sem. Aki ismer,tudja hogyan élünk. Amúgy igen,nem ettől függ a boldogság és nekem is vannak sajnos problémáim. Egy kapcsolat kompromisszumokból áll. Lemondásokról. Ha valaki ezt nem érti meg,akkor nem szeret igazán szerintem.
2019. szept. 25. 19:16
 19/23 A kérdező kommentje:
Szíve és érzései,vágyai egy tanuló,dolgozó,jómódú nőnek is vannak. Ők is szeretnének kapcsolatot.:)
2019. szept. 25. 19:18
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ez ilyen "balkáni" hozzáállás. Amikor valaki nem biztos önmagában, akkor a szerepekhez ragaszkodik. Pl. egy nő, aki nem biztos a nőiességében, fenékig fogja növeszteni a töredezett haját ahelyett, hogy vágna egy klassz vállig érőt, mert különben sérül a vélt nőiessége. A férfiak a pénzhez, az eltartáshoz ragaszkodnak így, ha nincsenek jóban a saját szerepükkel a világban.
2019. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!