Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nőknek versengeniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nőknek versengeniük kell a komoly kapcsolatot akaró 30-as férfiakért?

Figyelt kérdés

Abban a korosztályban már egyrészt nem olyan kapósak a nők, a 30-as férfiak zöme a 20-as női korosztályban keresgél, azoknak csapja a szelet. A másik dolog, meg az hogy komoly kapcsolatot abban a korban is nagyon kevés férfi akar még. A legtöbben menekülnek az olyan nőktől akik már puját akarnak. Pedig abban a korban legkésőbb már szülniük kell a nőknek, mert akkor van a kapuzárás. Egy férfinak jóval később.

Ezért kialakul egyfajta harc a "normális" pasikért abban a korosztályban? Végül is kereslet/kínálat, mivel a legtöbb 30-as nőnek (ezért vagy azért) nem kell a 30-as nő és/vagy a komoly kapcsolat, ezért csökken a kínálat férfiakból. De a kereslet ugyanúgy megmarad a női oldalról. Akkor így kialakul egyfajta verseny?


2019. szept. 29. 18:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%
Ugye még egy értelmes kapcsolatod sem volt, kérdező. Neked jók a 20 éves lányok, mert velük vagy kapcsolat terén összhangban. Ott még az a veszély sem fenyeget annyira hogy pujátok legyen.
2019. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%
31 eves friss elvaltkent 2 puLYaval eszem agaban sem volt versengeni barkiert, udvarolt 2 apuka a jatszoteren,a biztonsagi or a boltban, volt egy barat baratom akivel kirandulni jartunk de ha szolok, mar masnap odakoltoztet magahoz, volt egy fantasztikus diszpeldany aki rendben tartotta a szexualis eletemet es aztan vegul megismertem a paromat, akivel hatalmas szerelem lett es osszekoltoztunk, osszehazasodtunk. Biztosan egyedi eset vagyok.
2019. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"komoly kapcsolatot abban a korban is nagyon kevés férfi akar még."


És mikor akarnak? Nyugdíjas korukban?

űA helyedben hasznosabban tölteném az időmet sületlenségek kitalálása helyett.

2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
96%

"Igen, de még mindig ott vannak nekik a komoly kapcsolatot akaró 40-es, 50-es és 60-as férfiak"


Harmincas nő nem kezd velük. 30 évesnek egy 60éves? Mit szedtek, hogy ilyen baromságokat tudtok írni?

Csak reménykedtek benne, hogy majd öregen a 30-as nők sorban állnak értetek, de nyugi, akinek a 20-as éveiben nem sikerül, annak később még nehezebb lesz.

2019. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Hát én valahogy nem látom, hogy olyan nagy verseny lenne a 30-as nőkért, főleg nem a kotlósokért. Bizony még egy 60 éves férfi is sokszor fiatalabbat keres. Rengeteg 30-as nőt ismerek akinek már bárki jó lenne csak férfi legyen és komoly kapcsolatot akarjon, de nem talál senkit erre a célra.
2019. szept. 29. 19:46
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Ez szereintem csak a kérdező vágyálma. Csak a szokásos napi elvont.. :D
2019. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok és nem verseng értem senki, jöhet a következő kérdés.
2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező egy férfihang.hu szökevény.
2019. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
93%

#15:

Olyan sokat? Mert mi vagy, valóperes ügyvéd? 😂

Eleve a 30-as korosztályban van a legkevesebb szingli nő. Azt meg te is írod, hogy a 60 éves kanok is fiatalabb nőt akarnak. A komplett 40-99 éves korosztályon kívül ott vannak a 20+ pasik, akinek nem "jut" koruk beli nő, és az értelmesebb 30 éves férfiak, akik komoly kapcsolatot akarnak. Ők ugyanis nem egy fogalmatlan 18 évessel akarnak családot alapítani, és aktívan tesznek is azért, hogy párt találjanak.

Vagy csak nekem udvaroltak sokkal többen, mikor 32 évesen, két gyerekkel elvált lettem, mint 18 évesen.

Válogathattam bőven.

2019. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy egy 60 éves 30 évesre vágyik, de hogy a 30 éves nem áll össze vele, az tuti.


Az általam ismert 30-as nőknek 30-as párjuk van, max. 40.


Egy kivétel van, de ott a csaj a pénz, kényelmes élet miatt van az öregedő pasival.

2019. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!