Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nőknek versengeniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nőknek versengeniük kell a komoly kapcsolatot akaró 30-as férfiakért?

Figyelt kérdés

Abban a korosztályban már egyrészt nem olyan kapósak a nők, a 30-as férfiak zöme a 20-as női korosztályban keresgél, azoknak csapja a szelet. A másik dolog, meg az hogy komoly kapcsolatot abban a korban is nagyon kevés férfi akar még. A legtöbben menekülnek az olyan nőktől akik már puját akarnak. Pedig abban a korban legkésőbb már szülniük kell a nőknek, mert akkor van a kapuzárás. Egy férfinak jóval később.

Ezért kialakul egyfajta harc a "normális" pasikért abban a korosztályban? Végül is kereslet/kínálat, mivel a legtöbb 30-as nőnek (ezért vagy azért) nem kell a 30-as nő és/vagy a komoly kapcsolat, ezért csökken a kínálat férfiakból. De a kereslet ugyanúgy megmarad a női oldalról. Akkor így kialakul egyfajta verseny?


2019. szept. 29. 18:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki szubjektív egyéni szinten éli az életét. Ha az életminőségem vagy párkapcsolatom jó, nem érdekel mit mond a statisztika, de az sem fog negatív helyzetben boldogítani, hogy esetleg azt olvasom valahol, hogy leértékelődtem a 'társkeresés szintjén', mint a hasonló korúak, ha arról lenne szó.


A másik. A fiatalokat érdekli leginkább a külsőség, az értéket leginkább ebben mérik, a gyereknemzés időszaka ez. Az embereknek idősebb korban vesztenek a vonzerejükből ez természetes (ez is inkább egyénénenként változó, sok tényezőtől függ),mert már nem a partnerkeresés áll ilyenkor a fókuszban. Az ember átértékeli a dolgokat, új felfedezni valók várhatnak egy idősebbekre is, de nem is értem ki akarna még ötven évesen is hódítani a másik nem körében

2019. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

" de nem is értem ki akarna még ötven évesen is hódítani a másik nem körében"


:) Még hatvan évesen is akarnak. SOk nő, férfi ekkor keres új párt, főleg, ha csak a gyerekek miatt maradtak együtt.

2019. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
64%

"Te most ez az ábra komolyan azt mondja, egy 70 éves bácsi kívánatosabb, mint egy 20 éves?"


Ha dollár milliárdos, akkor igen.

2019. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"Ha dollár milliárdos, akkor igen."


De nem lesz minden férfi milliárdos, mégis azt mutatja az ábra, hogy mindegyik kívánatos lesz.


De most komolyan, miért van ennyi szín? Mit reprezentálnak?

2019. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 MolotovPunk ***** válasza:

Nem veszem észre,hogy nagyon versengenének a nők a férfiakért 30+ kor után.Alapból a nők többségének nincs szüksége erre.Sok férfi hódolójuk akad.Még a kicsit csúnyább nőknek is.(Nem csak interneten,hanem való életben is.)Náluk maximum az cikibb,ha 30+ után egyedül van egy nő már évek óta.Férfiaknál jobban elfogadottabb az,ha valaki elváltan pl 35 évesen egyedül él agglegényként pár éve.Ettől függetlenül nekem volt 1-2 eset,mikor tőlem fiatalabb csaj nyomult rám pl.melóhelyen.De arról hamar ki is derült,hogy nem igazán komoly kapcsolatot keresett,csak szexet.


32/F

2019. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

A korábban linkelt ábra különböző amerikai városokat jelentenek.

[link]

Itt egy teljes cikk, ami szintén ugyanaz. Szóval a 60-as fószer azért kelendő, mert eltartó. A 20as fickó azért nem kell, mert nincs semmi, s szórakozni akar. A 30-40as azért nem mert már felnyitották a nárcisztikus nőszemélyek a szemüket, így kihasználják őket, de már van valamilyük a többségnek, így kelendőek. Minden ami a nőnek kell az visszavezethető a pénzre. Biztonságot pénzből tudsz csinálni, jómódot is, szabadidőt is. Ha minden megvan, akkor lesz szabadidőd. Szerelmet is, mert ha nem viszed el romantikázni tengerpartra akkor te nem vagy férfi. Stb... A férfiaknál pedig fordítva, ha már nem lehet társ egy ösztönlény, akkor legyen inkább hamvas és fiatal, mint elfajzott és ráncos. Ezt szemlélteti az ábra.

2019. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
91%

"Biztonságot pénzből tudsz csinálni, jómódot is, szabadidőt is. Ha minden megvan, akkor lesz szabadidőd."


Ebben ott a hiba, hogy ha egy férfitől függ a pénz, akkor az nem a tied, az nem szabadság. Ha bármelyik pillanatban feszesebbre cserélhetnek, az közel sem biztonság.


Szabadidő akkor lesz, ha nem kell a pénzért valakit kielégíteni.

Nyerek a lottón vs a pasim nyer a lottón. Ég és föld.

2019. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#36: Na, most megtudtuk, hogy a fiatal nők között a 60-as pasik a legkelendőbbek! Mesélj még, lécci.


Ja, amúgy mit szedsz, amitől ennyire idióta lettél?

2019. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Én már értem. Ez a tábla a golddigger nőkről és azok célcsoportjairól szól, így teljesen világos és érthető a grafikon, amit egyébként átlagos nőként nehéz egyébként értelmezni.
2019. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

37-es értelmi fogyatékos.

Te nem pénzből élsz? Vagy azt te úgy kapod szerény személyed miatt? Akkor van szabadságod, ha nem kell pénzért küzdened. Hova gurul a gyógyszer ilyenkor ezeknek a némbereknek? Értem én, hogy neked nem kell küzdeni, mert vki leveszi ezt a terhet rólad, de attól még a pénzkereset egy kihívás vki életében, mégha a tiédben nem is, mert te összekoldulod.

2019. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!