Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 197 cm magas férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

197 cm magas férfiként miért nem találok magas barátnőt? Úgy érzem nem tetszem a magas nőknek

Figyelt kérdés

Magas nő: Nekem durván olyan 177-178 cm-től


Jójó, most lehet kezdeni, hogy miért csak ez számít az életben, meg ki választ csak ez alapján, de nem ez a helyzet. Voltam már az életben néhány nővel 150-170 cm környékéről, barátnőm is volt akit szerettem. Nem vagyok egy Casanova, de azért tudom hogy kell jól ismerkedni. De az utóbbi időben rájöttem nekem a magasság egy nőn elég vonzó és kíváncsi is lettem. Milyen lehet nem állandóan hajolgatni a csókhoz, milyen lehet a szex olyannal, akivel kisebb a magasságkülönbség, milyen lehet az ölelés, stb. És nyilván ne csak magas legyen, hanem tetsszünk egymásnak más dolgokban is kívül-belül is.


Még csak 3 hónapja vagyok benne a dologban, de eddig rossz tapasztalatokkal. Az utcán úgy érzem észre sem vesznek a magas lányok. Vagy fel sem vesznek szemkontaktust, vagy egy pillanat után elnéznek érdektelen tekintettel. A megjelenésem szerintem rendben van, csúnyának sem mondanám magam. Volt egy randim egy 180 cm körüli lánnyal, de utána nem írt vissza, megszakította a kapcsolatot.

Csak hogy tisztázzuk: Ismerkedéskor egyáltalán nem hozom fel a magasságot. Mostanában vettem észre, hogy nagyon sok 180 cm körüli lányt látok az utcán velük egymagas (180 körüli) srácokkal. Lehet hogy a magas nőknek nem is tetszenek a magas férfiak? Tudom ez már hülyeség, de ilyen gondolataim vannak


2019. okt. 3. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Az alacsonyság és a törpenövés két külön kategória, mindkettő létezik, nem szép dolog törpének titulálni az alacsonyakat, akik amúgy nem törpenövésűek. Az utóbbi sokszor aránytalan testfelépítéssel is párosul, egy alacsony ember meg lehet arányos attól, hogy nem magas.
2019. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11-es, a magasakat sem szép dolog zsiráfnak, ufónak nézni, amit minden egyes nap tapasztalok és elég fájdalmas tud lenni
2019. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Írtam olyat, hogy a magas emberek zsiráfok?
2019. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csíptem a magas férfiakat, bár a párom 186 cm. :)

Én pedig 172 cm vagyok :)

2019. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Te most valójában arról írtál, hogy problémáid vannak az ismerkedéssel, pedig semmivel nem tartod magadat rosszabbnak másoknál. Igen, ezzel szerintem nem vagy egyedül, sok ember van így ezzel, hacsak átmenetileg is. Ez lehet egy szerencsétlen véletlen, lehet olyan ola, amit mi most ennyiből nem tudunk meghatározni, stb. de kétlem, hogy pont a magasság lenne az. Minden lány szeretné, ha a párja magasabb lenne nála, ez azért úgy nagyjából tény, vagy legalábbis ugyanolyan magas. Ez persze relatív, mert hozzám már egy 17x cm magas férfi is jó lenne, viszont ha egy lány 175-180 cm (de még ennél is lehet magasabb, csak az már nem olyan gyakori) akkor ő valószínűleg egy legalább 190 cm magas férfit képzel el maga mellé. Nyilván nem ez a legfontosabb, de hátránynak biztos nem hátrány.
2019. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Szia, én 180 centi vagyok és nekem tetszenek a magas férfiak, viszont az a gond, hogy ha gyerekeink lennének, akkor azok nagy eséllyel majd még magasabbak lennének, mint mi, és az nem feltétlenül jó. Legalábbis én nőként nem szeretek 180 centi lenni, és nem szeretném, hogy esetleg a lányom majd még ennél is magasabb lenne. Férfiként jó havalaki magas, de azért 2 méter körüli magasság már férfiként is kicsit túlzás szerintem.
2019. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 2 méter magas pasimmal olvastuk a kérdést, és vehemensen, egymás szavába vágva helyeseltünk neked! :D Én 183 centis vagyok, egy valamirevaló magassarkúban 193 centis. Hogy néznénk már ki, ha magassarkúban alacsonyabb lenne nálam a faszim?! :D Neki is volt alacsony, 160 centis csaja, akihez hajolgatnia kellett, és nekem is volt 185 centis barátom, aki mellett meg nem tudtam rendesen kihúzni magam. Teljesen igazad van, sokkal frankóbb, ha a pasi magasabb egy 15 centivel. A nagyobb különbség szerintem már nevetséges, mert olyanok egymás mellett, mintha a kistesóját vinné az illető kézenfogva az iskolába! XD

Én ilyen szempontból az utóbbi 10 évben nagyon komolyan szelektáltam a pasikat, értsd: 193 centi alatt randizni se mentem velük, mert minek. Kivártam, és lám, csak match-eltünk Tinderen végre egy 2 méteres colossal! :D (Nem, nem tegnapelőtt történt ez, mert kevesebb, mint egy hónap múlva lesz az összeköltözésünk évfordulója! :D )

Szóval kitartás, mert ha magamból indulok ki, akkor bizton állíthatom, hogy vannak olyan magas nők, akik a magas srácokra buknak! :D (Komolyan, ki a csuda szereti az alacsony fickókat?! :O )

2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!