Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk-n (meg az életben is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk-n (meg az életben is) miért ennyire ellenséges a közösség azokkal, akiknek 3X éves korukra sem jött össze egy csók sem egyetlenegy lánnyal sem, és ez nyilvánvalóan zavarja őket?

Figyelt kérdés

Komolyan, ha egy nő, vagy bárki kiír itt egy kérdést, akkor "megérdemled a legjobbat" meg hasonló pozitív válaszokat kapják, de ha valaki, aki totálisan sikertelen a nőknél, ki mer írni itt egy kérdést, akkor az a minimum, hogy ő egy aberrált bunkó paraszt, anélkül, hogy akár csak ismernék az illetőt. Még neve is van:"incel". Mi ez, ha nem előítélet?

Vegyük az én példámat. 33 éves vagyok, amikor a legközelebb jutottam ahhoz, hogy barátnőm legyen, a csaj iszonyúan átvert. És ez sajnos nem is egyszer fordult elő. Nyilvánvaló, hogy ezután kialakult bennem némi zárkózottság-bizalmatlanság-frusztráltság. Ahogy teltek az évek, kipróbáltam ezer, meg ezer dolgot, semmi sem segített. Közben elteltek az évek, ha ma valami csoda folytán össze is jönnék egy lánnyal, már akkor is a tinédzseréveim (diákszerelem, stb) és a huszaséveim (legjobb évek) már a levesben, ezek az élmények már nem pótolhatók, ez az életemből kimaradt... De már pont emiatt is esélytelennek látom most, hogy összejöjjön bármi is, hiszen mivel nincs "tapasztalatom", már csak ezért otthagynának a nők, ha ezt meghallanák (előítéletek!!! megint!)

Azt mondták korábban nekem, hogy ne keresgéljek görcsösen, helyette keressek hobbit, valami más elfoglaltságot (B-tervet) az életemben. Jelentem, megvolt, 2-3 hónapra talán el tudta terelni a figyelmemet (ráadásul ennek a dolognak Greta Akárkicsoda nagyon nem örülne, ezt is elvenné tőlem, ha tehetné, és ez külön zavar), de azért átállítani az agyamat arra, hogy család, gyerekek nélkül öregedjek meg, nem egyszerű, akármennyire ráfeszültem erre a B-tervre, azt a gondolatot, hogy basszus, de jó lenne egy család...

Már egy ideje fent vagyok gyk-n is, egy-két kérdést már feltettem, hogy mit lehetne csinálni, de olvasva az itteni irományokat, főleg a válaszokat, még depressziós is lettem (lehet ez is az én hibám, mint minden...). Azt a gyűlöletcunamit, amit én és a sorstársaim manapság kapnak (és sajnos egyre inkább a való életben is így van)...

Nem tudom miért vagytok ilyenek, de az elmúlt pár évben már egyszer kétszer majdnem megtettem, de előbbutóbb EZ fog a sírba tenni...



2019. okt. 3. 10:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok, mint te és sajna tényleg előítéletesek tudnak lenni az emberek, azzal aki kilóg a sorból. Nem veszik észre azt, hogy az olyan válaszok, minthogy csakis a te hibád lehet nagyon ártalmasak és hazugok. A társkeresés 90%ban a szerencsén múlik, mivel jó helyen kell lenni jó időben. Van akinek hamarabb jön össze van akinek később. Nem lehet senkit se azért hibáztatni, mert úgymond még itt tart. Mi van akkor, ha később jön össze semmi? Nem kell ezért görcsölnöd, próbálj lazább lenni sosincs későn, ne foglalkozz az olyan felszínes válaszokkal, akik bántóan írnak és próbálnak beléd rúgni!


Nekem lehetett volna több kapcsolatom is, de olyan csajoknak kellettem volna, akik nem voltak szimpatikusak. Most eléggé bejövök egy lánynak és akár már jövő héten is lehetne kapcsolatom, de inkább maradok egyedül, minthogy vele legyek együtt és átverjem mellé. Többen hangoztatják azt, hogy állítólag fontos a tapasztalat. Na most, ha összejönnék azzal a lánnyal, akinek tetszek, de nekem nem tetszik és vele szerezném meg az úgymond "tapasztalatot" tényleg értékesebb és jobb ember lennék? Lenne tapasztalatom, de mellé átvertem egy lányt és azt hazudtam neki, hogy szeretem. Ez milyen tapasztalat most őszintén? Úgy veszem észre, mintha fittyet hánynának a minőségre és inkább a mennyiséget vennék figyelembe. A minőség az igazán fontos és emiatt nem gond, ha most kezded el. Tudod miért nem? Mert a barátsághoz nem kell tapasztalat. A párkapcsolat csak barátsággal tud jól működni. A párkapcsolat barátság nélkül olyan, hogy úgy kezdődik, mint egy állásinterjú, ahol nem azt nézik ki vagy, hanem a matematikai absztrakciókat nézik, mint pl. hogy eddig hány kapcsolatod volt, meddig tartottak és mit tettél le az asztalra stb.? Ha ezeken átmentél folytatódik ez az elvárásosdi, számonkérősdi tovább a kapcsolatokban. Ez nem szeretet, hanem a patriarchális hazug szeretet kép tovább élése. Mi különbözteti meg a patriarchális szeretetet a matriarchálistól? Az, hogy az apai szeretet feltételes, hogy akkor fog szeretni, hogyha felmutatsz valamit (bár itt megjegyezném, hogy a klasszikus apai szeretetről beszélek nem egy követendő apa kép) van az anyai szeretet ami feltétel nélküli és ilyen az igazi szeretet. Sajnos ez a rendszer patriarchális szereteten alapszik, ezért szeretném azt, ha a nőiesebb világban élnénk.


Ezek miatt mondom azt, hogy a baráti hozzáállás nagyon fontos és azért nem annyira divatos ez a hozzáállás amiről beszélek, mert még mindig vannak olyankok, akik azt hiszik, hogy a nemi szerepeknek van valami létjogosultsága, pedig az emberek kezét kötik meg és szabadságellenesek. Nagyon fontos az, hogy ne férfiakról és nőkről beszéljünk, hanem emberekről és törekednkni a nemek közti egyenlőségre csak ettől válhat általánossá a párkapcsolat és egyben a barátság. Látni lehet, hogy azok a kapcsolatok a legegészsésebbek, ahol működik a nemi egyenlőség és emiatt nem csak párok hanem barátok is.


Kérdező, hogyha jó kapcsolatot szeretnél elsőre és remélhetőleg utoljára a barátodat is keresd a párodban!

2019. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azert gyulolkodnek mert nem kivancsi senki ra , es ha kikered errol egy normalis ember velemenyet aki 18-19 eves kora ota el szexualis eletet az szanalmat erez irantad ...minek teszed ki ennek onkent magad ???
2019. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mert nem tekintik őket teljes értékű embernek sajnos.
2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Könnyebb valaki felett ítélkezni és ismeretlenül megszólni,mint a helyében lenni.
2019. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A frusztrált emberek akik "belerúgnak" az ilyen tapasztalatlan férfiakba, fröcsögve írnak valamit, hogy "lúzer" és ők mekkora májerek, jövőhéten meg 10 párkapcsolati szakítós kérdésből 7et ők írnak ki. Sokra mennek a tapasztalataikkal, legtöbb vagy fizet érte, vagy egy pocsolya minőségű kapcsolatban él. Ne irígyeld őket, nem jobb nekik. Csak szeretnek kifelé mást sugározni.
2019. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!