Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy férfival aki mindig büdös, viszont jól kijöttök barátilag, és másfél éve amúgysem találtok párt?

Figyelt kérdés
Részemről ez csak haveri viszony, bár egyszer lefeküdtünk ittasan, és azóta, fél éve nyíltan többet akar tőlem, mindent megtenne értem, szerelmet vallott, bármiben számíthatok rá ha segítség kell. Én meg másfél éve nem találok senkit, nincs rám túl sok érdeklődő, azt tartja a mondás egy nő abból válogasson akik neki udvarolnak, nos nekem ő az egyetlen udvarlóm. Viszont attól hogy nem vagyok egy szépség, nekem fontos a higiénia, ápoltság magammal szemben, a srác viszont ilyen értelemben elég igénytelen. Konkrétan mindig rossz szaga van ha találkozunk, ami elég durva, hogy állítólag odavan értem, többet akar mint barátság, de mégis büdösen jön mindig. Szégyellnék így megjelenni vele bárhol, és az én orrom sem viselné el egy párkapcsolatban ezt. Célozgattam már erre neki, de vagy nem veszi a lapot, vagy nem érdekli simán. Pl egyszer feljött hozzám megjavitani valamit, mikor végzett kitaláltuk hogy rendelünk valami ételt, mondtam neki hogy nagyon meleg van, evés előtt elugrok tusolni (pedig én 3 órája voltam), ő is menjen nyugodtan adok törölközőt. De nem értette a célzást, nem akart, azt mondta áá nincs most kedvem, majd otthon. Másik eset, mikor kinnt ültünk egy padon, és őt megtámadták a darazsak, pedig étel ital sem volt nálunk. Mondtam neki hogy ezek a fajták a büdire jönnek, múltkor a romlott macskakonzerv felett köröztek. Erre röhögött, de szintén nem vette a célzást. Amúgy szerintem nem csak fürdés ügyileg vannak gondok nála, hanem a ruháit sem mossa. Mit lehetne ezzel kezdeni?
2019. okt. 3. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább választanám az egyedüllétet.
2019. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem még baráti barát kategóriába sem jönne be!
2019. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lelki baja? A depresszió okozhat igénytelenséget. De ez csak egy tipp.
2019. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Úristen...


Amúgy apám ilyen... Nem tudok vele ablaknyitás nélkül egy helyiségben meglenni.


De jézusom, ennyire ne add le! Én nem tudnék lefeküdni olyannal, akitől undorodom és büdös, most nem az, hogy nyáron 40 fokban leizzadt. Valami idősebb fausi agglegény, nálunk azok ilyenek? Ha nincs ló, büdös szamár sem lesz jobb helyette.

2019. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Már nem azért.... De te össze tudnál jönni egy büdös emberrel? Mondjuk ha lefeküdtél vele nyilván. Nem kaptál némi betegséget vagy valami fertőzést?

De most komolyan, ez olyan nevetséges.

Ha neked nem baj hogy büdös, hajrá. Én leszek az utolsó aki az utatokba állna, de utána ne panaszkodj, hogy mert nem fürdik.. és a többi.

2019. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ültesd le, hogy őszinte leszel, nem akarod megbántani. De mindig rossz szagú a ruhája, és ha ezen nem változtat, akkor sose lesz barátnője. Neked is szimpatikus lenne, aranyos srác, de te úgy szeretsz bújni valakihez, ha jó az illata.

Aki bármit megtenne érted, az tud venni egy flakon coccolinot.

2019. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért te is baromi igényes vagy, ha lefekszel egy büdös emberrel...szerintem összeillenétek. Majd moshatod a ruháit, akkor lehet csak fele annyira lesz büdös.
2019. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
De finnyás vagy...
2019. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyébként párom apukája ilyen...Nem erőlteti a fürdést,sztem lusta. De ha eljön hozzánk,az az első,hogy elküldöm fürdeni,kap csereruhát,a sajátját meg kimosom. Nem szeretem ha a tiszta lakásban,tiszta ágyba piszkosan,fürdetlenüp héderel valaki. Az meg,hogy több hetes mosdatlan testtel üljön a wc-re,azt pláne nem,senki betegségét nem óhajtom elkapni. Mondtam neki az elején,ha itt akar lenni,akkor ha tetszik ha nem fürdeni kell,wc használat után kezet kell mosni stb... Ez a minimum minden normális embernél,tehát jogosan várom el és jogosan várod el Te is. Ha neki a retek fontosabb,akkor keressen olyat aki szintén retkes és éljenek boldogan.
2019. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!