Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Elfogadnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtek egy férfival.Jól megy minden,szimpatikus nektek,humoros,igényes magára stb..

Mikor már kezdtek belegondolni,hogy vegre itt egy jo pasijelölt,akkor a pasi közlo,hogy el kell mennie.

A férfi kulfoldon dolgozik és ott is él.Viszont tesz egy ajáblatot neked : Ha gondolod gyere ki hozz pár napra/hétre.Egy kis varosnezés stb.Fizetem a repjegyet meg kb mindent.

Ti elfogadnátok ez,élnetek a lehetoséggel?



2019. okt. 5. 16:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
Pasiba ilyen szinten nem bíznék saját pénz nélkül biztos nem mennék ki arra hagyatkozva, hogy majd a pasi mindent fizet....
2019. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok minden befolyásol egy külföldre költözést, a boldogság pedig egyáltalán garantált attól.

Egyébként a boldogságért te is hazajönnél?

#9

2019. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Persze hogy hazamennék,ha úgy adodna.De eloszor mindenkeppen megprobalbam magamhoz csabitani.Ha jo letet szeretnék biztosita,akkor azt kulfoldon tudnám hozni magas szinvonalon.MO-ban nincs annyi lehetoseg
2019. okt. 5. 16:58
 14/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a komforzona elhagyasa dolog egy jo nagy hulyeseg. Mar ne haragudj, alig ismeritek egymast es elvarnad kb, hogy a csaj kimenjen hozzad? Az egy dolog h fizeted neki, de attol a szituacio meg nem valtozik. Epeszu nem megy ilyenbe bele.
2019. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Csak engem vonz,hogy lássak valamit a vilagbol? Nem bant benneteket,hogy egy eletet eltek le kis es szegeny orszagban?
2019. okt. 5. 16:59
 16/41 anonim ***** válasza:
94%
Én mennék pár napra, de saját pénzből, és szállóban laknék.
2019. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék el Magyarországról hosszabb távra - nem azért, mert nem beszélem a nyelveket meg nem merek innen elmenni, hanem mert sok hobbim van, ami ideköt, és nélkülük nem lennék boldog. Én előre tisztáznám ebben az esetben, hogy "nyaralni" kimennék hozzá pár napra, fizetném én a repjegyet, de csak akkor, ha abban az esetben, ha a dolog komolyabbra fordul, ő jön Magyarországra. Ha nem, akkor inkább ne pocsékoljuk egymás idejét.
2019. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Kicsit csalodott vagyok a hozzászolásokat olvasva.Kicsit pozitivabbkra számitottam.Valoszinuleg teljesen el vagyok tevedve veletek kapcsolatban :)


Legalabb ma is tanultam valamit.Köszi lányok

2019. okt. 5. 17:20
 19/41 anonim ***** válasza:

Nem, mert semmit nem tudok róla.


És a szavai, meg egy Fosbúk oldal semmire sem garancia.

2019. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál, cunci? Hogy persze mennénk, és a repjegyért cserébe szopkodnánk 24/7-ben?
2019. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!