Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Elfogadnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtek egy férfival.Jól megy minden,szimpatikus nektek,humoros,igényes magára stb..

Mikor már kezdtek belegondolni,hogy vegre itt egy jo pasijelölt,akkor a pasi közlo,hogy el kell mennie.

A férfi kulfoldon dolgozik és ott is él.Viszont tesz egy ajáblatot neked : Ha gondolod gyere ki hozz pár napra/hétre.Egy kis varosnezés stb.Fizetem a repjegyet meg kb mindent.

Ti elfogadnátok ez,élnetek a lehetoséggel?



2019. okt. 5. 16:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Magyarul leirtam,hogy találkoztunk,beszélgettunk és mind a ketten jol ereztul magunkat.Azert 1-2-3 tali után azert egy epeszű nő ki tudja szúrni,hogy egy pali épeszű vagy sem..El sem olvassátok a megjegyzésemet,csak kommentoltok ossze vissza.
2019. okt. 5. 17:25
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

"Csak engem vonz,hogy lássak valamit a vilagbol? Nem bant benneteket,hogy egy eletet eltek le kis es szegeny orszagban?"


Mert egy magyar nő csak akkor láthat bármit a világból, ha importálod magadhoz Hollandiába? Picit sem lekezelő :D

2019. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Lehet hogy en vagyok elmehabarodott,de en ebben semmi kivetnivalot nem latok...pedig elegge bizalmatlan ember vagyok. Talalkoztam vele..jol ereztuk magunkat,tobbszor is talalkoztunk.. ha meg volt az osszhang,akkor miert is ne folytatnank az ismerkedest egy par orszaggal odebb? Ha csalodnek a ferfiban,es rajonnek hogy ez meg sem mukodne,akkor is csak par naprol van szo..

en ha kedvelnem a ferfit,akkot elfogadnam.. nem szeretnem hogy o fizessen nekem mindent,de kimennek hozza par napra.

2019. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"Azert 1-2-3 tali után azert egy epeszű nő ki tudja szúrni,hogy egy pali épeszű vagy sem.."


Ez mondjuk jogos. Én már most kiszúrtam, hogy arrogáns és lekezelő vagy. Nem mernék ilyen férfival elmenni sehova 3 beszélgetés után.

2019. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
87%

"Nem bant benneteket,hogy egy eletet eltek le kis es szegeny orszagban?"


Tudsz róla, hogy Hollandia fele akkora sincs? xD

2019. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25!

És te tudod hogy mivel masabb Hollandia,nemetország esetleg Portugalia mint magyarország? Ezek nagyon butuska kofpgasok szerintem

2019. okt. 5. 17:42
 27/41 anonim ***** válasza:
Én éltem anno ilyen lehetőséggel. Azóta már a felesége vagyok. Ps : nem azért éltem a lehetőséggel mert rá akartam akaszkodni (nemzetközi közegben ismerkedtünk meg, eleve külföldön élt) hanem mert egyetemista voltam és nem tudtam anyagilag megengedni magamnak a külföldi utazást. Ő is jött hozzám Magyarországra, az akkori költségeit természetesen akkor én álltam, ő csak az utazását fizette.
2019. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
78%

ma 17:42


És te tisztában vagy azzal, hogy egy magyar nő nem csak akkor láthat bármit a világból, ha te nagy kegyesen importálod magadhoz Hollandiába?


Ez önmagában sértő felvetés. Te is csak egy suttyó nyugatra szökött lélekben mélymagyar migráns vagy. Ilyen mentalitással ahogy hozzáállsz a kérdéshez, úgy tűnik nem sok kultúrát tanultál kint. :D

2019. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

28!


"Nyugattra szokott mély magyar"


Sosem éltem magyarországon.Szoval elitelsz engem ,pedig nem is ismersz.Igy probalsz meg velemenyt alkotni rolam.Te velemnyed sem er sokat.

2019. okt. 5. 17:51
 30/41 anonim ***** válasza:
71%
Te magyarul két értelmes mondatot nem tudsz leírni, de itt osztod az észt, hogy mindenki milyen szűklátókörű és begyöpösödött? Ember, előbb tanulj meg úgy írni, hogy olyannak tűnj, mint akinek megvan a nyolc általánosan.
2019. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!