Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Elfogadnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtek egy férfival.Jól megy minden,szimpatikus nektek,humoros,igényes magára stb..

Mikor már kezdtek belegondolni,hogy vegre itt egy jo pasijelölt,akkor a pasi közlo,hogy el kell mennie.

A férfi kulfoldon dolgozik és ott is él.Viszont tesz egy ajáblatot neked : Ha gondolod gyere ki hozz pár napra/hétre.Egy kis varosnezés stb.Fizetem a repjegyet meg kb mindent.

Ti elfogadnátok ez,élnetek a lehetoséggel?



2019. okt. 5. 16:04
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
66%

"25! És te tudod hogy mivel masabb Hollandia,nemetország esetleg Portugalia mint magyarország? Ezek nagyon butuska kofpgasok szerintem"


Nem tudom, mire vonatkozik a "butuska kifogás" a hozzászólásomban, mikor mindössze arra a tényre emlékeztettelek a "Nem bant benneteket,hogy egy eletet eltek le kis es szegeny orszagban?" kérdésed kapcsán, hogy Hollandia területénél azért több, mint kétszer akkora - ha már neked az egyfajta etalon valamiért.


Arról meg szerintem azért valami lövésem azért lehet, hogy mennyire más az élet a felsorolt országokban, vagy éppen más országokban, mivel töltöttem szakmai gyakorlatot egy hollandiai kertészetben, dolgoztam Angliában, és épp nemrég számoltam össze, hogy eddig összesen 31 országban jártam a világon. (Mondjuk Portugáliában még pont nem, de talán majd egyszer oda is eljutok.)


Azt a többiekkel együtt én sem értem, hogy miből vontad le azt a következtetést, hogy ha valaki nem élne egy, a tiédhez hasonló ajánlattal, az azért van, mert "nem vonzza, hogy lásson valamit a világból".


Az meg, hogy egy - szerinted kis és szegény - országban élem le az életemet reményeim szerint, az nem bánt. Rengeteg dolog van, ami miatt szeretek itt élni.


Én például nagyon szeretek komolyabban túrázni, bringatúrákra járni és kempingezni, és pont az annak idején, egyetemistaként Hollandiában töltött időszak döbbentett rá, hogy - sok pozitívuma mellett - nekem mennyire unalmas és egyhangú a táj, és mennyivel szebb Magyarország a sokkal változatosabb természeti adottságaival és élővilágával, a gyönyörű erdőivel.


Ha meg szeretnéd tudni, testközelből megtapasztalni, hogy milyen egy valóban szegény ország, akkor - ha anyagilag van rá lehetőséged, benned is van kalandvágy és képes vagy kimozdulni a komfortzónádból, - akkor utazz el egyszer mondjuk Kambodzsába vagy Nepálba hátizsákos turistaként.


Szerintem segítene átértékelni és helyére tenni magadban a szegénység fogalmát.

2019. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!