Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikell még a nöknek?

Figyelt kérdés

Van hatan 82nm és Audim nem is tul régi meg munkam. 182 centi van elég sok izomeröm. Hüséges vagyok.

Öszinte mindig és beszédes

Szeretnék egy nöt aszonnyá csinálni legyen gyerek!

Mért nem találok nöt ere?

19F



2019. okt. 5. 19:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Nos a ház és a kocsi 19 évesen gyanúsan nem önerőből lett így nem szép erre verni magad. A helyesírás egy dolog az hogy a szavakat rosszul ragozod és a mondatszerkezet ahogy van hibás már más kérdés.

Emellett a diszlexia az olvasásra van hatással a diszgráfia az amire itt gondolnak a hozzászólók.

Ami a "gyereket családot MOST!" dolgot illeti 19 évesen nagyon ritka az a lány aki hopsz gyereket akar a semmire. (Hacsak nem írtad el és nem 29F akart lenni) A család nem úgy működik hogy holnap összejössz Julival jövő héten összeköltöztök két hónap múlva terhes.

Ahhoz hogy egy (értelmes)nő gyereket vállaljon tudatosan olyan pár kell akiben látja az apát akiben látja a lehetőséget a következő 20-30 évre akiben megbízik és a kapcsolatuk évek óta kiegyensúlyozott.

Nekem az ha valaki így fogalmaz olyan egyszerű gondolkodásra vall amivel esélytelen hogy hosszú távon jól működjünk.

Abból amit eddig olvastam a kérdezőtől vagy csak játssza a h.ulye.t vagy annyira alacsonyan iskolázott és/vagy alacsony IQ-val rendelkező hogy soha nem lennénk egy szinten.

Kérdező keress roma lányt náluk jellemző a korai házasság sok gyerek és "háziasszony jellem". Vagy valakit aki nagyon szegény elhagyott lezárt településen él. Egy iskolázott nő többet vár az élettől mint hogy gyermeke legyen és övé lehessen a tűzhely melege. Ennek megfelelően keresi a lehetőségeket biztos hátteret szeretne a gyerekének és nem a húszas évei elején szül.

2019. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Vegyéll 1 shukár pujaricát a péccsi lány vássáron more!!!4!
2019. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem diszlexiás, csak buta.
2019. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mi kell még? Például, hogy ne vállalhatatlan legyen az írásképe.
2019. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

1,2

Azt hittem ezt a főnökség akarja mindig a dolgozó jónéptől. Inkább férfiaktól hallottam.

2019. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ott rontod el, hogy írásban kommunikálsz velük......Nem kéne..
2019. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 19 évesen van egy 82nm-es házad, meg egy Audid, sok izomerőd és ilyen a helyesírásod. Mi vagy te, valami drogdíler?
2019. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A hazam a papamtul kaptam 16 éves koromba
2019. okt. 6. 10:45
 29/30 anonim ***** válasza:
42%
Nagy f...sz...
2019. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Na jó..... papamtuuuuuul. 😂🙄Nincs több kérdésem.
2019. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!