Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám hasonló aggszűz pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonló aggszűz pasik! Ti belegondoltok, hogy ilyen napsütéses vasárnap délután más pasik andalognak a parkokban, együtt néznek filmet és pihiznek a csinos/szép barátnőikkel akiket nem érdekel a létezésetek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mindezt, mert én így érzem és nem is a magány ténye a legrosszabb az aggszüzességben (+25 év) - mert tök jól elvagyok magam - hanem az a tudat, hogy soha nem lesz olyan, minimum átlagosan vonzó csaj (de úgy látom még átlag alatti se) aki őszintén odáig van értem, érdeklem őt és boldogsággal adja oda nekem a testét. Soha nem lesz részem ilyen romantikázásban, lelkizésben, filozofálgatásban és a barátnőm soha nem fog annyira odáig értem lenni, hogy összevitatkozik velem, ha nem figyelek az egészben. Utóbbi miatt pl. egy pénzen alapuló érdekkapcsolat is hazugság, mert ha nem töltök elég időt a csajommal: mit érdekli őt! Nem fog utánam epekedni és kötődni, csak végzi a dolgát vagy költő tovább a pénzem. Én pedig nem erre vágyom, hanem az ilyen jelenetekre, amiket semmilyen pénz nem tud megvenni:

[link]

[link]

[link]

Ja meg vannak ezek a videók/mémek ( https://www.youtube.com/watch?v=dtWurY7wtpc ), hogy a pasi nem foglalkozik a barátnőjével a videojáték helyett, aki még meztelenül is próbálja magára felhívni a figyelmét. Hát én ott törném helyben szét a számítógépet/xbox-ot ha lenne egy barátnőm, akivel állandóan együtt lehetnék.



2019. okt. 6. 17:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%

A párkapcsolat nem egy alapvető emberi jog, hogy mindenkinek jár. Van aki kimarad.

Tudom sose jöttél volna rá magadtól.

2019. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#6


Azért annyira nem. Egészségesebb leszel az igaz, ezért persze megéri csinálni, hasznos. Jobb lesz az állóképességed, javul a vérképed stb. - de ezen a területen amit a kérdező is felhozott nem sokat fogsz javulni, mert ez lesz a vége: [link]


És ez ugyanolyan bukta, mintha vékony vagy kövér lennél. Ha az arcod ronda akkor tökmindegy.


Teszem hozzá sajnos, mert hát van amin nem lehet változtatni.

2019. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

> annyira nyomi és feminim.:)

Szerintem pedig az a nyomi, aki nem tudja helyesen leírni, hogy feminin.

Kérdező: ezek stock fotók. Pont, hogy pénz miatt készültek.

2019. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj már, de ez a "boldogsággal adja oda nekem a testét"... Ilyet ki mond? Mikor ilyen nyáltengert olvasok, soha nem lepődöm meg, hogy nincs az ilyeneknek nője. Annyira túlmisztifikálod a párkapcsolatot, hogy ilyen nyomi szófordulatok születnek meg a fejedben.
2019. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy azt hidd, hogy egy csúnya, kövér lány talál olyan pasit aki remeg a boldogságtól már akkor is, ha megérintheti. Ez van mindkét nemnél.
2019. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#15: Persze nyáltenger... Aha. Ha így fogalmaz egy 188 centis, szakállas, sportos, barna tónusú, álomjóképű, szexisten mérnök pasi, akkor tök romantikus és igazi férfi, hogy felfedi az érzelmeit ha ugyanezt teszi egy alacsony, vézna, csúnya, raktáros pasi, akkor pedig egy nyámnyila, feminin kis gyík. Értem én. Jó kis kettős mérce, én így szeretlek.
2019. okt. 6. 18:29
 17/34 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én ebbe bele se merek gondolni de ez van ebbe nem lehet bele törődni max eltereled a gondolataidat munkával edzéssel
2019. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%

"#2: Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor mit hányod ide a napi adagodat? Idióta! -_-


Lássuk csak ki is a rinyáló aggszűz te vagy ő ?

Kiábrándító a valóság tudom :)

2019. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#19: Bocsi, de már a kérdésben is rögzítettem, hogy sorstársak véleményét várom. Akkor idejön ezzel a provokatív kommenttel, nem tudom mit vártok tőlem... hogy majd még egyet rúgjak magamba egy anonim oldalon és boldogan hallgassam milyen lúzer vagyok?
2019. okt. 6. 18:34
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Boldog életet kívánok neked kedves Lúzer kérdező! 😅
2019. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!