Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csúnya lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csúnya lennék, hogy még az átlagos lányoknak sem tetszem?

Figyelt kérdés
Nincs kapafogam,nem vagyok 200kg stb teljesen átlagos vagyok, viszont hiába próbálkoztam nagyon sok lánynál a többség kb elzavart, hogy csúnya vagyok a maradék "kedvesen" koptatott le! Volt egy két lány akinek "tetszettem" de nekik is csak azért mert ők is a kb senkinek nem kellenek lányok voltak és ha nincs ló jó a szamár is!

2019. okt. 6. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak te gondolod átlagosnak magad, valójában csúnya vagy.


Átlagosnak az számít, aki "nem kiemelkedően jóképű, de azért jóképű" anyàm szavaival élve.


Szóval ha ilyen rossz kobold fejed van, ne sok jóra számíts.

2019. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9# És az átlagos meg csúnya pasiknak is csak a szép nők, mint tudjuk.
2019. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokszor ott a gubanc hogy egy ronda srác átlagosnak hiszi magát.
2019. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!