Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közösségfóbiás/gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségfóbiás/gátlásos antiszoc személyiséggel teljesen értelmetlen barátnőt keresnem magamnak?

Figyelt kérdés
A facebook-on rengetegszer látok olyan fotókat, ahol 5-10-15 fős fiatal baráti társaságok valamelyikőjük otthonában közösen szelfiznek a kajákkal/italokkal teledugott asztal körül. Közös találkák (természetesen mindenkinek van barátnője a társaságban), céges munkatársi meetingek, pezsgő esti belvárosi romkocsmázás és még sorolhatnám. Nekem már attól befeszül a gyomrom, ha nagynéném megkínál egy süteménnyel egy nyugis szombat délutáni szűk családi összejövetel során. Soha nem voltak barátaim, soha nem jártam bulikba, részeg soha nem voltam, természetesen szűz is vagyok. Ebből a totális mély antiszoc állapotból van lehetőség kimászni (ha igen, hogyan) azon célból, hogy legalább barátnőm legyen - bár vele meg lehet, hogy pont ilyen helyekre el kell menni (spanjaival/uncsitesóival stb) vagy mondjak le erről az egész társkeresősdi dologról és inkább a saját magányomban találjam meg a boldogságom? Persze senki sem fogadna el egy társaságban a 10 éves kaliberű külsőm és alkatom miatt és amúgy minden szorongásom onnan eredeztethető, hogy érettség tekintetében nem vagyok egyenértékű ezekkel a testileg fejlett, hedonista, attraktív, pezsgő fiatalokkal. (26/f)

2019. okt. 16. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gyerekek az introvertált, antiszociális, közösségfobiás, gátlásos az 4 teljesen különböző fogalom.

Aki antiszociális, az pl pont hogy gátlástalan és figyelmen kívül hagyja a társadalmi normákat (nem is érti őket).

2019. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"1. vagyok


Nem azért hányok tőle mer antiszoc volt hanem ahogy viselkedett emberek között ja és nem egy hibaja volt. Mint egy dankoros úgy viselkedett a tömegbe pl."


Szóval aki úgy viselkedik, mint egy down kóros, azt lehányod?

Szerinted direkt csinálja?

Tényleg jobban járt nélküled, nem kötelező együtt lenned vele, de azér' ne hányd má' le :D

2019. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!