Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózottként hogyan próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottként hogyan próbálkoztok társat találni?

Figyelt kérdés
Hogyan, mekkora sikerrel, mik a tapasztalatok?
2019. okt. 17. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0 siker 26f
2019. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy sehogy. Abban hiszek, hogy majd egyszer az élet talicskán elém tolja azt, akit nekem szánt.
2019. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ma 21:10


Nekem tetszenek a zárkózott lányok, hamarabb szót értek velük, mert én is zárkózott vagyok picit.

Írhatok privátot?

2019. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Itt a talicska
2019. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
#4 xD
2019. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg, hogy alapjáraton zárkózott vagy vagy sem, hanem hogy a találkozáskor milyen vagy.

Én is totál zárkózott vagyok, mégis rögtön megnyíltam a megfelelő személynek, úgyis a találkozás (látszat) dönt el mindent, nem a személyiségtípusod.


Mindenkinek lehet egy jó napja, ami elég ahhoz, hogy....

2019. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pl itt.


A csodában reménykedve.


Zárkozott férfi

2019. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmilyen talicska nincs itt, mert nem tartom valószínűnek, hogy ebből beszélgetés lesz vagy szóba áll velem.

De egy próbát megért.

A gondom az, hogy tényleg az ilyen típusú nők jönnek be, de sehol sem találom őket.

Abban sem vagyok biztos, hogy ez a válasz nem trollkodás volt.

2019. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha írásban könnyebb kifejezned magad, akkor neten próbálkozhatsz. Én zárkózott vagyok, de a hosszas levelezés elveszi minden érdeklődésem, ezért reménykedem, hogy élőben meglátok egy olyan férfit, aki annyira megtetszik, hogy nem tudom elhalasztani a lehetőséget.
2019. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Osztom a 6-os véleményét, mert én is zárkózott vagyok, de vannak olyan emberek (ritka), akiknek szinte rögtön meg tudok nyílni és a bizamamba fogadni. Talán ők rokonlelkek. Nem próbálkozom társat találni, csak élem az életem, és majd jön, ha úgy kell legyen. N
2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!