Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre Tinderen 0 match? Ez aggasztó, nem?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem a Tindertol várom a csodát, de sokan tényként kezelik, hogy az átlagos lányok előtt is sorban állnak a ferfiak. Nálam ez egyáltalán nem igaz, sem eloben és amint a mellékelt ábra is mutatja virtuálisan sem.

Tényleg ennyire taszító lennék, vagy ellenszenves a kisugárzásom?

Megjegyzem, hogy sok fiú haverom van és általában szeretnek az emberek, mert mindig nevetek és közvetlen vagyok.

Ami pedig a Tindert illeti, azért nem húzok olyat jobbra, aki túl jó hozzám, de olyat sem, aki nem mutat egy kis egyéniséget pl néhány adattal, érdeklődési kör megadásával.


2019. okt. 19. 11:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy senkit sem húzol a megfelelt irányba és ezért nincs meccs?:D
2019. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta vagy fenn. Egyébként a legtöbb szolgáltatásért fizetni kell. Ingyenes regisztrációval nagyjából semmire sem jó ez az alkalmazás.
2019. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy tényleg 0 lenne, különösen ha nem csak a modell alkatú férfiakat húzol jobbra. Ha nulla képet tennél ki is lenne matched, mert rengeteg férfi húz jobbra minden profilt.
2019. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor állításod szeront vagy vak vagyok, vagy hazudok... Oke!
2019. okt. 19. 12:05
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mint budapesti, átlagos arcú és dundi nő, nehezen hiszem el, hogy valaki nem kap matchet, ha nem külön troll profilod van. Én kevés embert húzok jobbra, és így is van kivel társalognom.


Ha tényleg annyira gáz lennél külsőre, azzal magad is tisztában lennél.

2019. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem nagyon amit leírtál kedves kérdező, nekem sincs matchem bár én inkább csúnyának definiálom magamat, mint átlagosnak. Engedd el azt az appot.

22/L

2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én azokat is jobbra húzom akik túl sokra tartják magukat. Pl. Kocsiban biztonságiöves kép, kacsaszájas kép, tükörben iphone kép, kinyalom a kiskutyám szájából a kutyakaját képek.... Ilyesmivel nincs gond? Illetve amikor 4 nő van a képen el sem lehet dönteni ki kicsoda, hapsis kép ahol nem lehet eldönteni szerető vagy fiútesó van a képen stb....
2019. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*azokat is balra. Bocsi, elírtam
2019. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#17 De igen, a kocsival és tükör előtt pózolos, csak napszemüveges, ha nem látom a szemét is felejtős.
2019. okt. 19. 13:04
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem úgy értettem, hogy számodra mi a felejtős, hanem, hogy neked vannak e ilyen képeid mert az is lehet hiba
2019. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!