Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő szintjéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szintjéhez mérten túlságosan is válogatós?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 15:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. rengeteg osszillo part latok az utcan.
2019. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
És ha az, akkor mi a gond? Én is inkább vagyok egyedül, mint egy olyannal aki nem tetszik. Keress kétségbeesett nőket, azoknak bármi megteszi. Talán még te is.
2019. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
És az miért baj? Fogadjátok már el hogy túlsúlyos férfinek nem jut vékony nő!
2019. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő egyedül van? Ha igen, akkor túl válogatósak. Ha nem, akkor nem.
2019. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért zavar téged annyira, hogy még kérdést is írjál ki róla?

Mindenkinek magánügye, hogy mennyire válogatós.Mindkét nem válogat, ez nemcsak a nők kizárólagos sajátossága.A kövér férfiaknak sem kell kövér nő pl.

2019. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Te nem válogatsz?

Akkor a dagi, fogatlan nőt is megdugod, ugye?

Sőt, még társadul is választod.



Kicsit sok a taknyos gyerek ezen az oldalon.

2019. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi létemre is totál kritikus vagyok és válogatós. Aztán mindig voltak barátnőim, a végére meg feleségem.


Ha egy nő jól néz ki és értelmes is, naná hogy válogatós! Miért váltsa fel az életét aprópénzre?!

2019. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy.
2019. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Én megkaptam,hogy feljebb álló szinten vagyok,mint az a srác,akivel találkozgattam.Akkor most mi is a valóság?:D
2019. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én egy egészséges, ápolt nő vagyok. Múltkor odajött hozzám egy fiatal, vézna srác sántító lábbal, emellé még valami bőrproblémája is volt, ami elég gusztustalanul nézett ki. Leült mellém, a valaga rajta a cuccomon, nem kérdezte ám meg, hogy leülhetne-e mellém, csak úgy rávágta a seggét a holmimra, amit a hátsója alól húztam ki szó nélkül. Nekiállt vigyorogni rám, aztán megkérdezte, hogy felbontanám-e neki a szendvicsét, mert megosztaná velem.

Na most, egyrészt ez baromi szánalmas indítás volt, még jó, hogy nem kitörölni kellett neki a mellékhelységben vagy letakarítani egyből a cipőjét, nonszensz. Másrészt figyelmetlen, mert ráült a táskámra szó nélkül. A legnagyobb probléma viszont az volt, hogy már fiatalon beteg, szerencsétlen, sánta, és még bunkó is.

Egészséges nőként szeretném megadni a lehetőséget az utódaimnak, hogy egészségesek és életképesek legyenek.

Engem nem ilyen súlyos dolgok miatt szelektáltak már pasik, hanem mert nem voltam divatos (nem vicc!), szóval az a helyzet, hogy ti férfiak vagytok igazán válogatósak. Mi nők inkább a nyomorékokat kerüljük, mert nem akarunk degenerált gyerekeket szülni a világra, genetikai eredetű betegséggel, meg mindennel együtt, főleg nem egy szerencsétlen apának.

Fájhat, de ez az igazság. Míg ti azt nézitek, hogy mennyire "fullos" a nő, akin minél több vakolat és drága, csillivilli ruhácska legyen, addig nekünk a higiénia, normális viselkedés, ápoltság és egészséges megjelenés a lényeg.

2019. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!