Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő szintjéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szintjéhez mérten túlságosan is válogatós?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 15:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szintekben gondolkodni. Ha valaki nem tetszik külsőre és\vagy belsőre, akkor azzal nem tudok mit kezdeni szerelemben, akkor se, ha tizedespont pontossággal egyformán vonzók lennénk a te skálád szerint.
2019. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
60%
nem az a fura, hanem az a hideg racionalitas es teljes empatiahiany ahogy beszelsz es megnyilvanulsz. nekem ez fura. es amugy mi lesz ha a gyerekednek valami spontan mutacio miatt baja lesz es csak szuletesnel derul ki? gondolom ez az egyik remalmod.... es bizony csomo spontan dolog van amit nem tudsz teljesen kizarni. lehet downos. autista. akarmi...
2019. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
45%

És mi lesz akkor amúgy,ha nálad derül ki valami?😏

Rosszindulatú daganat,autoimmun betegség vagy egy autóbaleset utáni végtagamputáció sajnos bárkinél jöhet. Akkor te önként és dalolva kolostorba fogsz vonulni?

2019. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem mondta, hogy kolostorba kell vonulni. Nem kell beleképzelni semmi pluszt a mondandómba. Én az alapján válaszoltam, amit tapasztaltam a környezetemben, és bizony nem egy elfogadó közösségben forgolódok a mindennapokban. Ahol az is kritérium, hogy egy nőnek milyen hosszú a haja, és akkor már ez alapján szelektálnak téged, ha valamidnek a hossza, mérete, aránya nem megfelelő. Azok gondolom nem lennének ilyen elfogadóak egy komolyabb betegséggel rendelkező emberrel sem.

Valóban ridegen fogalmaztam, ezt aláírom, de ez nem azt jelenti, hogy egy lelketlen szörnyeteg vagyok, amiért leírtam a kegyetlen valóságot. (Ami nem mindegyikünk valósága, én ezt az intoleranciát tapasztalom a mindennapokban ennél kevesebbért is.)


Visszatérve az ismerkedéshez, nem kell kolostorba vonulnia senkinek sem, aki nem akar. Úgy értettem, hogy én egészséges nőként az egészséges férfiakat preferálom ilyen téren. Ettől még nem leszek kirekesztő azokkal, akik nem felelnek meg nekem partnerként, csupán nem fogok velük egy párt alkotni.

Ezen meg lehet sértődni, de én akkor sem fogok ebből alább adni, mivel a srácok sem teszik (avagy férfiak, szerintem huszonegy évesen már felnőttek vagyunk).

Mi lenne a gyerekemmel? Nem ő tehetne róla, és a legjobbat nyújtanám neki mindenben. Tudnék mást tenni, mint elfogadni?

2019. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
9%
Ha pedig nálam derülne ki egy rosszindulatú daganat, akkor a maradék néhány hónapomat nem párkeresésre pazarolnám, mert nem lenne értelme.
2019. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
60%
hat akkor eleg szhar kozossegben forgolodhatsz. ja plusz: rakos is lehetsz barmikor. kicsit olyam gattacas nekem ez a hozzaallas, de te tudod. en inkabb a sajat ertekrendemhez igazodom mint beolvadjak a korulottem levo tomegbe. es nyilvanvalo hogy az egeszseg is egy szempont, de eleg nehez meghúzni a hatart ha valaki olyan kockamodra gondolkodik mint te. az allergia belefer? mi van ha a ferjed kopaszodni kezd 33 evesen? stb stb kerdesek. de nekem aztan nyolc, nincs semmilyen genetikai bajom, csak nem vagy szimpatikus thats all.
2019. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%

"Viszont szerintem neked ezekről a dolgokról halvány lila gőzöd sincs."

Úgy gondolom, hogy te medikaként sokkal nagyobb arccal szövegelsz az oldalon, mint én. Mellesleg nem is ismersz engem. Nekem nem szükséges leírnom, hogy melyik karra és szakra járok, mivel nem nekem van megfelelési kényszerem, bizonyítási vágyam.

Ja, és még annyit, hogy te vagy lealacsonyító másokkal szemben, ami az előbb idézett mondatból is tisztán átjön mindenkinek.

Szimplán magadból indulsz ki, ugyanis bennem semmi rosszindulat nincs.

2019. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
49%
a rak nem feltetlen jelenti azt hogy meg fogsz halni. talan le kell venni a melled, vagy sugarra, kemora jarni, azert manapsag eleg sok ember tulel.
2019. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem te valamit nagyon nem értesz, ha a kopaszodást is felhoztad. Te nagyon tévúton jársz. Oké, én elfogadom, ha nem vagyok neked szimpatikus. Nem veszítettem vele semmit, úgy érzem. :)
2019. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
9%

Hát ezzel tisztában vagyok a rákot illetően is.

Ettől függetlenül még remélem, megengeditek azt, hogy válogassak, ha már megtehetem. Köszi.

2019. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!