Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő szintjéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szintjéhez mérten túlságosan is válogatós?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 15:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
60%
az is egy genetikai"hiba" ami csokkenti a masik nemben keltett vonzalmat. de ezek szerint az belefer:D oke...
2019. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, hogy téged miért zavar bármi. Neked mi bajod van? Te nem vagy szimpatikus nekem, én se neked. Mindenki jól járt. Nem így van? Akkor? Lépj tovább, ez már lerágott csont.
2019. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
akkor te miert nem lepsz tovabb?:D viccesek ezek a kommentek, aki tovabblep az egyszeruen hagyja a csaba es nem valaszol tobbet:D
2019. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
45%

Nekem lenne nagy arcom?😂😂 Mert tisztában vagyok a dolgokkal és van empátiám?😏

Szerintem itt egyedül neked van nagy arcod😁 amúgy kérlek oszd már meg,hogy milyen karra és szakra jársz,ahol ennyire be van skatulyázva mindenki,ahova csak a tökéletesek járnak,ellenben még a betegségek patomechanizmusához is jól konyítasz.

Elárulok egy titkot:vannak krónikus daganatos megbetegedések is. Hallottál már esetleg a krónikus limfómákról,leukémiákról?

Amúgy manapság ha időben észreveszik,akkor jól gyógyíthatóak ezek a betegségek.

De igen,ne fogadd el ezeket,de soha sem tudhatod,hogy te mikor leszel ilyen helyzetben.

2019. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Az eredeti kérdésre kérdésre válaszoltam. Erre beszólt néhány emberke, aki érintettnek érzi magát az ügyben.

Amúgy ideges lettél, azért használsz ennyi szmájlit? :)

Nem osztok meg veled magánéleti infókat. Az egy dolog, hogy te megosztottad, én nem. Fel lettél háborodva olyan dolgon, ami nem is téged érint.

Amúgy meg nem is tudom, ki menőzött előbb azzal, hogy mennyire kapós, és mennyien meg akarják kapni. Akinél ez igaz, az nem köt bele a kommentembe.

Amúgy meg örülj annak, ha teljes, boldog életet élsz. Ahány ilyen fiút visszautasítok, mert nem kell nekem valamiért, azt Te mind megkaphatod, és neked jut több. Örüljél neki inkább.

Élvezem az irományod, írj még pár sort nekem, kérlek!


(Az amúgy feltűnt már valakinek, hogy én még nem sértegettem a leányzót, de ő már burkoltan alázott? Milyen kis arany cuncimókus lehet.)

2019. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

A másiknak pedig csak annyit, hogy ha én felszólítalak vagy megkérlek valamire, aki nyilvánvalóan tőled várom el, hogy lépj.

Én higgadtan válaszolgatok csak a kérdésedre, te pedig észrevehetően pattogsz itt, mert idegbajt kaptál a véleményemtől, amit képtelen vagy elfogadni.


Csak azt nem értem, hogyha a kislány és te ennyire nem kedveltek, akkor miért sértődtök meg azon, amiket írok?

Én pedig miért ne válaszolhatnék és cáfolhatnám meg az állításod, a feltételezéseidet, ha butaságokat írsz?

2019. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
45%

Cuncimókus!

Kettőnk közül te alázol és sértegetsz másokat. Te vagy az,aki lenézően ír másokról. Te nem látsz tovább a felszínnél,nem én. Te minősítesz másokat,nem én. Hogy ideges vagyok-e? Tudod vannak olyan emberek,akik rendelkeznek empátiával és mutatnak együtt érzést olyanok iránt,akiknek szükségük van rá. Kettőnk közül te vagy az,aki megalázóan,sértegetve nyilatkozok.

Mivel fiatal vagyok,jó az alakom,szépnek tartanak és próbálok csinosan,nőiesen öltözködni,ezért a tesztoszterontól fűtött férfiak tesznek rá megjegyzéseket,utalásokat. Mint még sok más nőtársamnak is. De nyilván ezt nem kell részleteznem,hiszen te ezzel ugyanúgy tisztában lehetsz,mint én. ;)

Mivel komoly kapcsolatokat preferálom,volt benne részem,így tudok nyilatkozni:mindkét fiú magasról lekakilta,hogy én beteg vagyok. Foglalkoztak velem,aggódtak értem. Ezt nem vártam el tőlük,nem is nagyon beszéltem a betegségemről,még is empátiát mutattak felém.

Kicsit érdekesnek tartom,hogy egy anonim oldalon nem osztod meg velünk,hogy hol és mit tanulsz. Kamu szagot érzek ez által.

2019. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező,ne haragudj,hogy elment egy más irányba ez a topic. Nem tudom,hogy igazából mire értetted azt,hogy a legtöbb nő válogatós.
2019. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
49%

ha en idegbajt kapok az nem igy nez ki:D


es senki vagy te ahhoz, hogy engem barmire is felszolits. ha zavar teged valami, nyugodtan abbahagyhatod teis, en is halal nyugodt vagyok, ne aggodj.

2019. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem vettem észre, hogy mi volt olyan megalázó és olyan sértő abban, hogy válogatok, és vannak, akik nekem nem kellenek. Én leírtam az anyanyelvemen úgy, ahogy gondolom, erre nekem estetek ketten is.

én örülök annak, hogy ti is kelletek sok embernek, csak mondjuk nekem nem kellenétek. De ezen nem megsértődni kell, hanem elfogadni. Le lehet engem kamuzni, meg sértegetni, de engem ez nem tud meghatni. Akkor sem fogok beteg emberrel szexelni és gyereket vállalni. Arra ott van a többi jelentkező, akiknek minden mindegy.

2019. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!