Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Van barátom, de más tetszik, de szakítani nem merek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, de már nagyon rossz a kapcsolatunk. De nem merek szakítani vele, a szüleim imádják, azt mondják hülye vagyok ha szakítok, és a barátom is folyton azt mondja, hogy úgyse kellenék a kutyának se. Pár hete megismertem egy pasit, nagyon tetszik és azt hittem én is neki, de amikor kettesben vagyok vele nem néz a szemembe, meg beszélgetni se beszélget velem. Múltkor már magamban sírtam emiatt, mert ezek szerint tényleg nem kellek neki se, de mindig ez van. Alapból tök jól elvagyok bárkivel, de aki tetszik az mintha kerülne...

Miért van ez??


2019. okt. 4. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
26 vagyok sose volt kapcsolatom de elmondhatom legalább neked hogy szingli életis élet ne parázz a párod egy kretén
2019. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudjuk meg mennyi idős vagy, és azt sem mennyire vállsz készen egy komolya kapcsolatra.

Úgy ismerszik meg egy komoly kapcsolt, hogy van annyi tapasztalatod, hogy tisztán látod: egy kapcsolatban vannak hullámvőlgyek, de pontosan tudod, hogy a következőben is lenne, és az azt követőben is, meg az azt követőben is.

Ezért teszel, hogy a már meglévő amiért megdolgoztatok, amit építettek ne menjen tönkre, ha pedig éppen hullámvölgyben vagytok, együtt kell megjavítanotok ami látszólag nehezebb. (de csak látszólag)

2019. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Nincs ezen mit javítani, mert több lánnyal megcsalt. Az én hibámból természetesen, mert nem “foglalkoztam vele” eleget, pedig én mindent megtettem.
2019. okt. 4. 11:36
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy te, 13? Tudod ha felnőttként azért nem mersz kilépni egy szar kpacolsatból, mert ugyan anyádék mit szólnak akkor tényleg egy gyáva szar vagy és szenvedj csak tovább. Mikor tervezel felnőni és vállalni a döntéseidért a felelősséget? Szerinted ráérsz majd 40 évesen rájönni, hogy egyedül is sokkal jobb egy ilyen szarnál?
2019. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Szakíts, majd összejössz az új hőssel, majd később ott is megtetszik más, majd azzal is szakíts, majd megint majd megint... Mind1 neked h ma Józsit, holnap meg Sanyit ölelgeted.
2019. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"úgyse kellenék a kutyának se"



Ez bőven elég indok a szakítása. Nem becsül, nyíltan aláz.

2019. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#2-es voltam.

Egyet kell értenem a többiekkel sajnos, a párod nem érte meg komoly kapcsolatra, hagyd ott, egy percet sem pazarolnék rá tovább!

Majd jön más, értem, hogy kicsit kapcsolatfüggő lettél, de ne aggódj!

2019. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek megadod az esélyt, hogy megismerjen? Naugye... Úgy tényleg nehéz, ha egy nap beszélgetés és pár kép után ejtenek. Én férfiként legalábbis ezt tapasztalom a nők részéről. Esélyt se adnak, hogy bármi kialakulhasson, hogy rendesen megismerjük egymást.
2019. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ugyan ki jönne... senki. Ez már most látszik, hogy aki tetszik és próbálnék ismerkedni (nem nyomulni!), arra se méltat, hogy a szemembe nézzen, le se ejt.
2019. okt. 4. 11:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És még is kinek akarsz barátot a szüleidnek vagy magadnak?


Aztán ha a szüleid azt mondják legyen gyerek, de te nem akarsz akkor majd szülsz egyet a szülők kedvéért.


Ne legyél hülye!


Hagyd ott.

2019. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!