Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen helyzetben nyitottak lennétek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul pl. vonaton, villamoson, parkokban, hogy könyvet bújó lányt látok, és néhány helyzetben elképzelem, milyen lenne megszólítani, rákérdezni, mit olvas, és hogy az eddigi fejezetek alapján ajánlaná-e másoknak is, van-e kedvenc regénye stb. stb. és ha úgy alakul, a végén akár elérhetőséget is cserélhetünk, vagy ha nem, attól még beszélgethetünk kicsit és akár bővíthetjük egymás olvasnivaló listáját is.


De a valóságban sose kezdeményezek, mert attól tartok, hogy csak megzavarnám és biztos azért kezdene imádkozni, hogy jöjjön már az ő megállója vagy kerüljek a tíz méteres sugarán kívülre. Nem vagyok egy rosszvágású srác, csak könnyen zavarba jövök, de attól még tudnék egy jót beszélgetni, ha a másik fél is nyitott rá.


Ezért is szeretném meghallgani a másik oldal pár tagjának a véleményét: Ki mennyire nyitott rá, hogy az olvasást félbeszakítva beszélgetésbe elegyedjen? Velem még nem fordult elő ilyen, de szerintem nem venném rossz néven, ha megtörténne.


2019. okt. 26. 16:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a konstruktív véleményeket és tanácsokat író válaszolóknak! Azzal kapcsolatban tudtok tippet adni, milyen jelek utalhatnak arra, hogy az illető épp "elérhető" vagy "ne zavarj" állapotban van? Magamból kiindulva úgy bele tudok merülni egy-egy történetbe, hogy a külvilág kb. megszűnik köröttem, kívülről ez valahogy úgy nézhet ki, hogy mozdulatlanul meredek a könyvre, és legfeljebb annyi változás van, hogy kicsit vigyorgok, ha vicces részhez értem. Ez alapján nem tűnhetek valami megközelíthetőnek, pedig nem élném meg negatív élményként, ha valaki megszólítana, hogy dumáljunk kicsit a közös hobbinkról. Létezik olyan testbeszéd, testtartás stb., amiből leszűrhető a nyitottság, vagy inkább az a jellemző, amit én is csinálok, hogy szobormódra belemerülök az oldalakba?
2019. okt. 26. 22:34
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ha zenét hallgat, az egyértelmű jel arra nézve, hogy kizárja a külvilágot, szóval nincs kedve beszélgetni. Ha nincs sem telefon, sem könyv a kezében, csak néz maga elé, az a legjobb pillanat, mert nincs miben megzavarni.
2019. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Én nyitott lennék rá :)

18L

2019. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!