Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Az Ismerkedés mély bugyrában vagyok.

És notóriusan azt tapasztalom,hogy az első kérdések egyik,hogy egyedül élek-e a lakás ahol élek saját-e

Most tényleg fiúk,ez miért kardinális ennyire?


2019. okt. 26. 19:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem annyira, de a kérdezőidnek nyilván az.
2019. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát egyedül élsz e, tudnak e menni hozzád anélkül dugni, hogy ne legyenek másnak láb alatt. A másikra nem tudok reális választ adni, de sok pasi, mint én is, nem fogok költözni egy nő miatt se, szóval lehet zavarja őket, hogy te nem hagynád ott emiatt.
2019. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor utolsó patthelyzet lenne,mert én sem költözök senki miatt se :D
2019. okt. 26. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha felnőtt embr vagy, senki nem fogja anyádat kerülgetni reggelente meg “jaj maradjunk csenben, meghallják”. Egy felnőtt férfi egyedül éljen, különben ne csodálkozz, hogy senki nem akar odamenni. Hogy saját-e vagy bérled, az mimdegy.
2019. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy felnőtt férfi egyedül éljen, különben ne csodálkozz, hogy senki nem akar odamenni.


Ez oké,de nő vagyok,és ne ez legyen meg a legkardinálisabb.

Amúgyis a férfi menjen a nőhöz ne a nő a férfihez

2019. okt. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!