Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hagynátok a fenébe a nőt, ha megtudnátok róla (tőle), hogy diagnosztizálva van bipoláris zavarral és kényszerbetegséggel?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy gyógyszereket szed és nagyjából jól van, tehát nem rí le róla akkor sem, ha nem csupán felületesen ismeritek egymást.
2019. nov. 1. 03:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Egéaz biztosan. Kövezz meg, de van két bipoláris családtagom is és részben miattuk döntöttem úgy, hogy SOHA nem lesz gyerekem. Tovàbbá a hülyeségeikhez nincs idegzetem. Szóval nálam ez alapján ez kizáró ok. Nincs olyan, hogy tünetmentes.
2019. nov. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Abban a percben
2019. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nőként mondom ha ilyen férfival találkoznék a kényszer betegség még elmegy de a bipoláris kizaro ok.
2019. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
51%
Igen, hagynàm. Egy àtlag nő hangulatingadozàsait is nehezen viselem, szóval...
2019. nov. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavarnak a bipolaris emberek. Na az mar jobban ha valaki erzelem mentes minden helyzetben.
2019. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Függ attól is, miben nyilvánul meg a bipoláris fázis.
2019. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én ismerkedtem bipoláris nővel és sajnálom, hogy nem volt elég bátorságom folytatni, hogy megadjam az esélyt egy komoly kapcsolatra. Olyan szintű mély érzéseket még sem előtte/utána nem tapasztaltam nem rokon nőknél (anyummal hála az égnek nagyon jó a kapcsolatom, spirituális mentorom is).


Tanultam ebből is. Szóval, adnék.

2019. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nehéz kérdés és sok dimenziója is van. Nem tudok egy egyszerű igent vagy nemet írni rá ezért tömören leírom az én történetem. Találkoztam egy nagyon szép nővel de elképzelni nem tudtam volna szebb nőt. Nagyon odaraktam magam mindig csak mosolygott de volt valami természetellenes az állandó soha meg nem szakadó vidámságában. Igazán aktív volt minden téren. Aztán kb egy hónap után mentünk volna egy közös hétvégére de a cég kiküldött Londonba szóval húztam a szám de lemondtam a hétvégét. Látszólag kicsit letörte a dolog de utána nem kommunikált velem egy egész hétig. Utána utolértem egy barátnőjén keresztül de az a találkozónk nagyon para volt. Végig rágta a száját és ropogtatta az ujjait de ezt 15 percen keresztül aztán mikor kvázi kibékültünk 3 perc alatt megint az nő lett aki az első találkozásunk idején volt. Erre 2 hétre elmentünk túrázni megint minden happy volt. Aztán az egyik reggel kapott egy emailt a munkahelyéről, hogy valamit elszúrt ezért megrovásban részesítik és megvágják a premiumát is. Az nap esett és az eső tette be nála kaput. Mikor túráztunk mosolygott és próbálta adni a szépet de úgy éreztem mintha a rohadt Jason Voorhees bujna hozzám egy néptelen turista ösvényen. Utána jött megint 2 hét depi semmit nem akart csinálni. Egyszer igénye volt az nemi együttlétre de csak feküdt ott mint egy rönkfa. Életem legtraumatikusabb élménye volt. A mai napig látom a szemeim előtt, hogy mikor elélvezett mennyire nem rezdült meg egyetlen arcizma sem mintha csak valami báb lenne. Ez volt az ami berakta a kaput a kapcsolatunknak de csak az én részemről. Szakítás után rendesen zaklatni kezdett. Nagyon para volt. Teljesen összetört és ha jól halottam 3 hónapig teljes depressziós szakaszban volt. Azóta próbálom kerülni az ilyen nőket. Nekem ez kb olyan volt mintha egy tökéletes illatos kádvízben ami azonnal átváltozna egy jeges halfejekkel teli szálkás dézsává és ez a 2 cserélné egymást kb random pillanatokban.
2019. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert én sem vagyok tökéletes, más területen.
2019. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismertem 1-2 embert aki bipolárissá lett nyilvánítva, és a béna családtagjaik örömködtek hogy nem ők a "bolondok", hanem a fiuk/lányuk/tesójuk/rokonuk.

Nagyjából látom hogy zajlik ez... Nem hiszem hogy annyi a mentális beteg, mint amennyit a tuskók oda juttatnak. Szóval igen, adnék esélyt bipolárisnak nyilvánított embernek. Ja és vagyok annyira erős lelkileg, hogy a másik ember hangulatváltozásat elviseljem, és ne kapjak tőle "hangulatváltozást"...

2019. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!