Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hagynátok a fenébe a nőt, ha megtudnátok róla (tőle), hogy diagnosztizálva van bipoláris zavarral és kényszerbetegséggel?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy gyógyszereket szed és nagyjából jól van, tehát nem rí le róla akkor sem, ha nem csupán felületesen ismeritek egymást.
2019. nov. 1. 03:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez a "bipolárisnak nyilvánított" elég precíz megfogalmazás egyébként, mert az én diagnózisom egyetlen nyamvadt karikázgatós teszt alapján lett felállítva, ijesztő belegondolnom, hogy ennyire egyszerű megszerezni egy életre szóló stigmát (hiszen a válaszok fele mutatja, hogy innentől kezdve tökmindegy, kezeltetem-e magam vagy normális emberként funkcionálok-e évek óta, mindig lesznek, akik kiakadnak már a szó hallatán is).

Elsősorban azért kérdeztem, mert találkoztam egy sráccal, aki szemmel láthatóan szimpatikusnak talál, és keresi a társaságomat továbbra is annak ellenére, hogy említettem neki a dolgot. Nem tudom, ebből arra kellene-e következtetnem, hogy meg akar állni a haverkodásnál (mégis csak több mindent képes/hajlandó lenyelni az ember olyasvalakitől, akivel nem tervezi összekötni az életét), vagy arra, hogy párkapcsolatban is meglehetősen toleráns lenne.

2019. nov. 1. 12:55
 12/12 Lachesys ***** válasza:
100%

nemtom, nekem csak baratom lett bipolaris (barat-barat), es kb megszakadt a baratsagunk. ha en keresem, orul, de magatol nem jutna eszebe, ha epp manias akkor azert, mert minden nap mashol bulizik, ha depis akkor meg otthon sir. nem lehet ra szamitani semmiben, mert teljesen el van foglalva a sajat hangulataival es eselytelen h esetleg egy huzos idoszakban en tamaszkodjam ra. szoval betettem ilyen haver fiokba akit felhivok ha epp kedvem van logni valakivel, de ennyi.


parkapcsolatot nem kezdenek ilyen emberrel emiatt.

2019. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!