Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves lány vagyok.1 párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves lány vagyok.1 párkapcsolatom volt eddig. Mennyire esélyes, hogy még norális pasit taĺálok?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig randiztam (nem akarok megbántani senkit), de nem igazán feleltek meg az elvárásaimnak. Egyetemet végzett nőként, hasonló végzettségű és gondolkodású (pl. szeret utazni, kirándulni stb.) Tehát a szabadidejét szívesen tölti velem és nem munkamániás. Az előző párom nagyon elhanyagolt a munka miatt, sokszor hétvégéket is alig töltottünk együtt, mert dolgoznia kellett. De én már ebben sem vagyok biztos, mert előfordult, hogy füllentett nekem és le is bukott. Mindegy, mert már a múlté... Szóval van még esélyem normális párt találni?
2019. nov. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
3%
Vagyis tartson el?
2019. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
*normális
2019. nov. 5. 18:18
 3/42 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem. Teljes munkaidoben dolgozom.
2019. nov. 5. 18:19
 4/42 A kérdező kommentje:
Honnan szedted ezt??
2019. nov. 5. 18:19
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ilyen elvárásokkal nem. De ez nem a mi hibánk, ha enni akarunk és valahol lakni, akkor dolgozni kell. Így viszont gyakorlatilag aludni járunk haza.
2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%

"Egyetemet végzett nőként, hasonló végzettségű és gondolkodású (pl. szeret utazni, kirándulni stb.)"


Beregeltem társkeresőre is, ugyan ez a sablon mindenhol.

Én is egyetemet végeztem, ez nem ad semmilyen kapcsolati gondolkozásmódot.. néha még szakmait sem :D

És pláne nem jár ilyenekkel, hogy akkor az ember feltétlenül utazgatni akar.


Nekem már herótom van az ilyen nőkből, még a csapból is ez folyik, amit írsz. Még egy bikinis tengerpartos kép és mehetsz a tucat közé...

2019. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
36%
Igen, szerintem is szánalmasak az ilyen nők. Így nem erdemelsz normális férfit.
2019. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
75%
Hat en nem fejeztem be az egyetemet. Attol meg jol keresek meg minden... De az ilyen noket akik erre alapoznak tavolrol kerulom. Fogalmam sincs h miert nagy szo ez a mai vilagban...
2019. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi a normális, de biztos találsz. Annyi hal van a tengerben csak válogatni kell, nagyja még a csónakba is ugrik. Amúgy attól hogy egyetemet végeztél nem feltétlen leszel te több vagy jobb mint akinek csak egy szakmája van.
2019. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
46%

Azért, mert te egyetemet végeztél, akkor vmi felsőbbrendű lénynek tartod magad? Sok szakmunkás többet keres és lehet, hogy olvasottabb is, mint a legtöbb büfészakos egyetemet végzett, beképzelt, sznob csürhe.


Sok sikert kívánok a párválasztáshoz! 😊

2019. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!