Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves lány vagyok.1 párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves lány vagyok.1 párkapcsolatom volt eddig. Mennyire esélyes, hogy még norális pasit taĺálok?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig randiztam (nem akarok megbántani senkit), de nem igazán feleltek meg az elvárásaimnak. Egyetemet végzett nőként, hasonló végzettségű és gondolkodású (pl. szeret utazni, kirándulni stb.) Tehát a szabadidejét szívesen tölti velem és nem munkamániás. Az előző párom nagyon elhanyagolt a munka miatt, sokszor hétvégéket is alig töltottünk együtt, mert dolgoznia kellett. De én már ebben sem vagyok biztos, mert előfordult, hogy füllentett nekem és le is bukott. Mindegy, mert már a múlté... Szóval van még esélyem normális párt találni?
2019. nov. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
60%
A válaszokat olvasva nem a GY.K.-n fogod megtalálni. Ez egy külön kaszt vagy az egész országra ez a jellemző? Személy szerint kerülöm a magyarokat. 50-es F
2019. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
49%
Főleg akinek nincs diplomája és egzisztenciája. A csóró mindenben sikertelen emberek ennyire fusztráltak.
2019. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezzel a teljesen középszerű leírással ami a társkereső nők 75%-ra igaz (egyetemet végzett, színházba járó nő aki szeret utazgatni...) nem hiszem, hogy találnál bárkit.


Ha van időd akkor írj valami érdekes kis szöveget magadról, milyen zenéket kedvelsz, milyen országokba utaznál szívesen, milyen kultúrák érdekelnek, szeretsz-e főzni, érdeklődési körök, stb. Egy ilyen barátságos leírás sokkal vonzóbb lenne mint a fent említett borzalom.

2019. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Tisztázni szeretnék egy dolgot, ami itt sokak számára nem egyértelmű. Nem társkeresési szándékkal tettem fel a kérdést, hanem kíváncsiságból! Ne irogassatok privát üzeneteket! Én már kitaláltam melyik társkeresőt fogom igénybe venni, de mivel még friss a szakítás korainak vélem feltenni magam. Majd kb. 1 hónap múlva keressetek fel társkeresési szándékkal és akkor válaszolok ilyen jellegű kérdésekre.
2019. nov. 5. 19:57
 25/42 A kérdező kommentje:
Mire jó ez a cirkusz, amit itt leműveltek? Mivel érdemeltem ki, most őszintén? Én magamtól senkire nem írtam rá, ne hazudj már, jó?
2019. nov. 5. 20:15
 26/42 anonim ***** válasza:
Akkor itt valaki szívat minket, mert nekem a kérdező nevében írtak privát üzenetet. Nem hazudok, tényleg kaptam levelet.
2019. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%
Ram is ramiert es azt mondja h nem tette... Beszarok milyen emberek vannak. Hat egy csepp gerinc nincs a diplomad mellett?
2019. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Ennyi kötekedős, hazudozó férfival még nem találkoztam egy helyen. Pedig gyárban, nagyrészt férfiakkal dolgozom. És el vagyok velük, de ti? El is vettétek a kedvem a társkereséstől. Sőt hányingerem van szó szerint...
2019. nov. 5. 20:55
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ram valami orvos tigris irt akinek 4 testvere van :) bocsi kerdezo ha nem te voltal.
2019. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Azt is te provokaltad ki magadnak.
2019. nov. 5. 20:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!