Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés elején van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején van értelme hazudni, tehát pl ha megkérdezi a nő hogy miért lett vége az előző kapcsolatomnak akkor mondjam el az igazat vagy hazudjak hogy megcsaltam vagy jól megvertem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Biztosan nem az a 2 centi váltja meg a világot, dehát "az elvárás az elvárás, nincs mitt tenni, 180 az 180" ugyebár."


Emberünk legalább 10 centivel hazudta magát magasabbnak, nem 2 centiről van szó, és nem okozott volna problémát, ha őszinte, hiszen így is magasabb volt nálam, de nem szeretem, ha hazugsággal indít valaki, főleg, ha könnyen ki is derül.


A kérdéshez egyébként még egy észrevétel, ha valaki azt hazudja, hogy megcsalta vagy megverte az exét, nem a hazugság miatt nem lesz szimpatikus, hanem az ürügy miatt, mint írtam, én nem érdeklődök előző kapcsolatokról, de sem hűtlenekkel sem agresszívekkel nem állok le, és ha valaki ilyen sztorival indít, még ha hazugságból is, kapásból elvágja magát.

2019. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!