Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szakításotok után volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakításotok után volt párotoknak egy két kaland azt fellehet dolgozni ha újra kezdenétek?

Figyelt kérdés
Legbelül nem zavarna a tény,hogy miért kellett egyből 6 hónap szakítás/szünet után már mással szexelni?
2019. nov. 14. 14:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

"Az a "beteges" ha már egyből más kell és nem a kapcsolat helyrehozatalán gondolkozik."

Szakítás után a túllépésen gondolkodjon, ne a halott szar exkapcsolat helyrehozásán! Megértem ha rosszul esne ha szakítás után 2 nappal más ágyában kötne ki, de fél év után? Beteg vagy, remélem nem kezdi veled újra.

2019. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom részletesen,mert a végén még az én felfogásom lesz beteges!

A hölgyet már a kapcsolatunk elején is ismertem.. egy településen élünk stb.. 10 évig élt a férjével aki megcsalta és megalázta! Amikor elváltak közel 2 évig nem tudott más férfira nézni, nem volt egyszerűen indíttatása,nem érzett késztetést! Még egyszer írom.. több mint 2 év telt el nála! Utána volt 2 illetővel pár alkalmi kalandja amiket nem élvezett és megbánt! Rájött,hogy számára érzelem nélkül nem megy. Sőt az egyik ffitől hányingere is lett,mert nem tetszett neki,csak kényszerből,felejtésből szexelt vele! Ezeket a sztorikat nekem mind elmondta őszintén a kapcsolatunk elején,és már akkor leszögezte ha mi szakítanánk valamikor,neki tuti nem kéne senki mert már próbálta az ilyen kalandokat és nem jött be neki,nem élvezte! Kvázi.. neki fontos az érzelem. Nos.. aki írta itt,hogy szar kapcsolatot miért hozná helyre,annak üzenném,hogy egyáltalán nem volt szar! Soha nem csaltuk meg egymást! Csak úgy gondolt,döntött egyet és vége lett! És nem harmadik fél miatt,mert a mai napig egy településen élünk mindent tudunk egymásról. És igen.. fáj,hogy nem a kapcsolatunk helyre hozatalát erősítette meg hanem egyből szórakozni akar! Bezzeg a volt férjét megtisztelte,hogy évekig más csávóra sem nézett!(aki megcsalta,megalázta) Ez az ami zavar! Lehet érteni?

2019. nov. 14. 16:21
 13/22 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék,hogy anno évekig pszichológushoz járt,depresszióban szenvedett,és 13 évesen többen is megerőszakolták. Legutóbbi beszélgetésünkkor azt mondta,hogy az ő sorsát már akkor megbélyegezték! (13 évesen) rajta van a jel a stigma,hogy neki csak ez jár! Ez normális felfogás? Hiába voltam vagyok vele kedves, hidegvíz a tekintete! Mentálisan beteg lehet megint?
2019. nov. 14. 16:27
 14/22 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy mentálisan sérült szegény, ha egészséges lenne szóba se állna egy olyan alakkal, mint amilyen te vagy. Ha meg nem lenne szar az a kapcsolat, akkor nem lépett volna ki belőle, pláne nem így. De tudod mit? Áltasd csak magad, sokat érsz vele.
2019. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ilyen alakkal mint én? :)

Miért,milyen vagyok?

Ismersz? :)

Az a baj,hogy próbálok emberi,segítőkész lenni és megóvni egy olyan embert a bemocskolódástól aki nem érdemli meg ezt a hírnevet?

Akkor lettem volna vagány csávó ha én is megcsaltam volna? :)

Ajjaj.. tudod már nem 22 évesek vagyunk,hogy kizárólag a szexről szóljon minden!

2019. nov. 14. 16:45
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Egy nagykepu, ontelt gyoker vagy a nagy SEMMIRE, kedves Kerdezo. :) Olyan alak vagy. Ne aggodj, ha ujra is kezditek, nem fog sokaig tartani az allando feltekenykedeseid miatt meg mindig ott lesz a selejtes agyadban hogy o lefekudt massal utanad. Nem csak egy fsz letezik am a vilagon :)
2019. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem mentálisan beteg a csaj, hanem lelkileg sérült. A mentális beteg te vagy, mert meg akarod mondani, mit érezzen, tegyen.
2019. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Jah, és 40 felett fél évet várni egy új kapcsolattal kifejezetten sok. Már-már időpazarlás. Mire várjon? Eleve a változókorban örül az ember, ha még kívánja a szexet.
2019. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De nincs kapcsolata!
2019. nov. 14. 18:02
 20/22 A kérdező kommentje:

Megakarom mondani mit érezzen,tegyen??? :D loool

Mai napig arra kér,hogy ne tudódjon már ki ha valakivel is kavarnék,mert nem szeretne az információ birtokába jutni!

Amikor kapcsolatunk volt,és köszöntem egy csajra napokig nem szólt hozzám mivel állítása szerint tuti jóba vagyunk azért mosolygott rám köszönés közben a csaj! De most is inkább ő morcos ha valaki lájkol!

Akkor miről is beszélünk?

Jaaa.. mellesleg múlt héten szexeltünk! ;)

Akkorát élvezett mint egy atombomba!

2019. nov. 14. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!