Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzott lelkesedéssel lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott lelkesedéssel lehetetlen egy nőt meghódítani?

Figyelt kérdés

Jóképűnek tartanak. A photofeeler.com oldalra feltöltött fotóm alapján idegenek is 9.8-as pasinak tartanak. De nagyjából minden nőnek bejövök. A probléma ott kezdődik, hogy túl lelkesedek mindenért. Ha a lánynak van valami hobbija vagy egyáltalán valami életcélja, már azért is. Első randikon a csók mindig összejön. 2. és 3. randiig is mindig eljutok. (vannak nők akiknél már van szex ennyi idő után, van akiknél meg nincs). Azonban ennél tovább képtelen vagyok eljutni, mert a nőket borzasztóan zavarja hogy ajnározom, istenítem őket, és rövid ismertség után tökéletesnek látom őket. Próbálom megjátszani magam, hogy nem bókolok, nem dícsérek, de nem megy, fél óra után nem tudok odafigyelni ezekre a tudatos érzelmi fékekre és belefeledkezek a nő arcába, csodálom őket. És utána közlik pár randi után, hogy ennyi volt, nem tudnak mit kezdeni a túlzott lelkesedésemmel.

33/F


2019. nov. 15. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Az lesz neked való aki ezzel együtt elfogad. Szerintem ez tök jó amúgy! Én örülnék ha párom csak fele ennyire lenne lelkes
2019. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Ezt még olvasni is borzasztó. Amit a külsődről írsz, valószínűleg kamu, legalábbis valami nem stimmel. Aki jól néz ki, azt nem hatja meg ennyire önmagában az, ha egy másik, szintén jó külsejű emberrel találkozik. Legalábbis saját magamból kiindulva így van, sohasem dobtam hanyatt magam, vagy felejtkeztem bele a férfi arcába, csak mert irtó helyes volt. Normál esetbe inkább magasabb kellene hogy legyen az ingerküszöböd, meg a léc.
2019. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*esetben
2019. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák. Szeretek átlagon felüli csinos nőkkel randizni, és szeretem a szépet, igenis bele tudok feledkezni egy szép női mosolyba.
2019. nov. 15. 23:40
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
1-es, azt te csak hiszed. Ha egy férfi kedves egy nővel, akkor a nő selejtnek fogja érezni, majd elhagyja.
2019. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha te minden nőért 5 perc után így lelkedesedsz, az azt jelenti, hogy téged nem is érdekel igazán a nő személye, csak az hogy nőnemű legyen meg esetleg szép. Az ember szereti magát különlegesnek érezni a szerelme szemében, te viszont úgy tűnik minden probléma nélkül ugyanúgy imádod a következő nőt ha elküldenek. Ha a személye is fontos lenne akkor nem tudnál ilyen hamar ugyanolyan szinten lelkesedni másért is. Magyarán a túl korai lelkesedés túl olcsónak tűnik. És ami olcsó az általában nem igazi és tartós.
2019. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 jól mondod! Tegnap a rétes nyújtásért lelkesedik, ma meg a műrepülésért? Komolytalan.

33 év az már felnőttkor, és te 30 perc alatt elveszted a kontrollt?

Tudod, az iskola érettség feltétele az 20 perc.

2019. nov. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7: Ez b_romság. Minden ember különböző. Ha én szeretem a sportot és az olvasást, akkor nem lelkesedhetek ma egy olyan nőért aki olvas, holnap meg egy olyanért, aki sportol?
2019. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy igazából te egy nyálas, csöpögös kisfiú vagy.


Nem bantasbol írom. Exem is ilyen volt, egyik héten vega volt, másik héten pacalt pacallal evett.

Mikor milyen nője volt.

Minden nőt istenitett, meg az elhízott igénytelen idős asszonyokat is.

Mert meglátta benne a szépet.

2019. nov. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, lehet benne valami amit irtok. De egyébként a nő nem tudja hogy az előzőért is lelkesedtem, neki úgy találom hogy ő az egyetlen és a különleges. És amikor megkérdezi hogy más nőkért is így lelkesedsz? Természetesen letagadom, mivel cikinek érzem az igazat.
2019. nov. 16. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!