Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzott lelkesedéssel lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott lelkesedéssel lehetetlen egy nőt meghódítani?

Figyelt kérdés

Jóképűnek tartanak. A photofeeler.com oldalra feltöltött fotóm alapján idegenek is 9.8-as pasinak tartanak. De nagyjából minden nőnek bejövök. A probléma ott kezdődik, hogy túl lelkesedek mindenért. Ha a lánynak van valami hobbija vagy egyáltalán valami életcélja, már azért is. Első randikon a csók mindig összejön. 2. és 3. randiig is mindig eljutok. (vannak nők akiknél már van szex ennyi idő után, van akiknél meg nincs). Azonban ennél tovább képtelen vagyok eljutni, mert a nőket borzasztóan zavarja hogy ajnározom, istenítem őket, és rövid ismertség után tökéletesnek látom őket. Próbálom megjátszani magam, hogy nem bókolok, nem dícsérek, de nem megy, fél óra után nem tudok odafigyelni ezekre a tudatos érzelmi fékekre és belefeledkezek a nő arcába, csodálom őket. És utána közlik pár randi után, hogy ennyi volt, nem tudnak mit kezdeni a túlzott lelkesedésemmel.

33/F


2019. nov. 15. 22:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egy 9 éves kapcsolatnak vetettem véget, mert az előző hosszú kapcsolatomban a nő olyan szinten nem csinált semmit hogy az már fáj (otthonülős, nulla hobbi, nulla érdeklődés a világra, munkanélküli, életképtelen). Azóta tényleg minden nőt egy csodának látok, mert hozzá képest nem nehéz megugrani a lécet.
2019. nov. 16. 07:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondok neked valamit kérdező.

Ugye az én exem is ilyen.


És én is ilyenné váltam mellette, mint a te volt párod.

Tudod miért? Mert állandóan lenézett,ugyanígy más nőket istenitett, nekem is, teljesen lerombolta az önbizalmam.

És igen, én is életképtelen lettem mellette, mert bármit csináltam, minden szar volt.

Mindig az épp aktuális istennojehez, hasonlitgatott.

Akkor is jobb volt,ha 100szor butább, rondabb volt.


Előtte? A világot megmozgattam.

Szerintem te csak jot tettél az exeddel.


Talán észre sem veszitek, hogy mit csináltok a másik emberrel.

Igazából ezt úgy hívják nárcisztikus psziho.


Nézz utána,talán rá ismersz magadra.

2019. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szóval nemcsak nyálas és csöpögős vagy, hanem kétszínű is? Gratulálok. Csak megérzik, hogy valami baj van veled. Engem taszít, ha valaki az elején nagyon rajong. Mi a fenéért rajong? Nem is ismer még.
2019. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es köszönöm! Utánaolvastam és megdöbbentem. Tényleg erről lehet szó nálam. Borzasztó szembesülés leírva látni.
2019. nov. 16. 09:39
 15/18 anonim ***** válasza:
És most visszanézve is csúnya igénytelen volt a párod?
2019. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15-ös: ahogy visszanézem 2010-es fotókat és összehasonlítom a 2019-esekkel igencsak lejtmenet volt a nő (külsőre és belsőre egyaránt). Valószínű én is lehúztam őt, de ő is elengedte magát. Nem hiszem hogy csak az egyik félen múlt vona.
2019. nov. 16. 12:48
 17/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok.


Az az igazság, hogy az ilyen típusú embereket, sokáig, csak lelkileg gyenge nők tudnak elviselni.

És most nem csak a nyálasságra gondolok.

Az ízlés kérdése.


Magamról is írom ezt.


Mert az a nő aki lelkileg erős,és nem érdekli a párja/férje véleménye, van saját élete, az nem marad meg ilyen helyzetben.

Ez a helyzet kiszolgáltatottá teszi az embert.


Még az is igaz hogy az ilyen emberek hazudnak maguknak is. És azt látják valóságnak.

2019. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az egyetlen probléma a volt nőddel az hogy nem volt munkája és nem volt önálló. Az hogy valaki otthonülő, nem bűn, vannak ilyen emberek. Introvertáltnak hívják őket. Ők a fejükben jobban élnek. Nem mindenki az adrenalinhajhászástól lesz boldog.
2019. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!