Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyi idő alatt ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt ábrándultatok ki a netes társkeresésből?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, van értelem, kedvesség, siker, pénz még jóképűnek is mondanak. Gondoltam, majd gyorsan elkelek. Amit fel tudok mutatni: két randi, az egyik csaj megfeküdt,majd eltűnt. (pasik csinálnak ilyet :D

Az igaz, hogy 27-35 közti átlagos, vagy átlagnál jobb nőknek írtam. Végül két hónapig bírtam, aztán töröltem magam.


2019. nov. 17. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
És most mondjuk 28 éves nőként örüljek a társkeresőn, hogy te 45 évesen,kiélten a száz párkapcsolat után gyereket óhajtassz és rám írsz? :D
2019. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem kellett vagy 3-4 év, mire meguntam, de nekem olyan rosszak az arányaim, hogy évente jött 1-2 match, az is csak véletlenül, pedig mindenkit lájkoltam, szóval van még lejjebb bőven.
2019. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

"És most mondjuk 28 éves nőként örüljek a társkeresőn, hogy te 45 évesen,kiélten a száz párkapcsolat után gyereket óhajtassz és rám írsz? :D"


Érdekes, pont ugyanez jut eszembe, amikor magukat rosszfiúkkal kiélt, lestrapált nők írnak rám. Keress magadnak más balekot.

2019. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Több mint 5 év, de lehet, hogy még megpróbálom. Többség azonnal, legelső levél alapján el akarja dönteni, hogy "igen"-e vagy "nem", ugyanakkor, adatlapját nem tölti ki, "ide hiába írnék bármit, úgysem olvassátok el, ismerj meg és meglátjuk" - nehéz megismerni, ha első levélre nem érkezik válasz, vagy nemlegesen lekoptat. Persze azt is megértem, hogy rengeteg undorító, gusztustalan levelet kapnak a nők, amelyeket nem győznek törölgetni és talán azoknak már nem marad energia, akik normális, kultúrált formában írnak levelet. Esetleg másokkal ismerkedik, azért nem ír vissza, vagy bármi oka lehet. Voltak akik elsőre, azonnal összejöttek volna velem, első levelet úgy kezdte, hogy "látom, messze laksz, nem tudom munkád mennyire köt oda, szimpatikus vagy, kislányom 5 hónapos, bárkit elfogadna apaként mert még nagyon kicsi, szimpatikus vagy" stb... Sokan azt se tudják, mit akarnak, sokan nem mernek elköteleződni, hiszen annyi a választék, nem mernek igent mondani, se nemet, csak úgy vannak. Van aki pár levélváltás után szó nélkül eltűnik, előtte közölte, hogy milyen jó levelezni és ritka az ilyen udvariasan, választékosan, figyelmesen megfogalmazott levél stb... Aztán pár levélváltás, egyik napról a másikra soha többet nem jön levél...
2019. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Beregisztráltam, de csak 2 hölgyet találtam, aki 100km-en belül van, tetszett és nem látszik első olvasatra, hogy hivatásos, de erre ezekről is kiderült, hogy az ősi szakma művészei.


1. hölgy 3 levél után küldte el az árlistáját, kérdeztem "Ez mi???" , de megnyugtatott, hogy nem nekem akarta küldeni, ő komoly kapcsolatot keres, csak véletlen rossz helyre linkelte be a listát.


2. nőszemély a személyes tali egy szálloda bárjában és már a kávénál ecsetelte menjünk szobára, IGEN mondtam, erre intett egy úriembernek, hogy intézze velem az anyagiakat. Ebből sem lett semmi!


Élőben is megy a sz444rkavalkád, csütörtöki alkalom a második randin már jött a kis kölcsön kéne szöveg, nem sok csak 180e, majd megadja a jövő héten.

OK írjunk róla papírt kölcsönszerződést a közjegyzőnél, erre nyomatja a te nem vagy férfi szöveget. Mondtam rendben adok neki, csak 2 hét múlva jön a fizetésem, ismét kedves lett dugtunk egyet, tegnap még hívogatott, de mára szerintem rájött, hogy nem vagyok balek :)


Volt már beteg a gyerekem duma, olyantól akinek korábbi állítása szerint nincsen gyereke és sürgősen kéne neki 2mFt a gyereke azonnali szívműtétére.

2019. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc, eleve ismerem a hátterét. Arra találták ki ezeket az oldalakat, hogy a tulajdonosaik minél több pénzt húzzanak le a regisztrált tagokról. Szerintem már külön alkalmazottak is vannak, a kamu-regisztrációk mögött. Az egész egy nagy átverés és sajnos sokan bedőlnek neki. F
2019. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
pár hét alatt ki lehet ábrándulni. Ott nem fogsz normális párt találni, vagyis 100 ból 1 ha talál.
2019. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
Több ismerősöm is onnan talált életreszólóan párt, én nem írnám le az ismerkedés e formáját, de rendkívüli módon nehéz...
2019. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én kb 3 évig voltam a badoon, de egyre vacakabb és lehúzósabb lett az egész, mert amelyik nő kinézett valahogy, annak csak úgy lehetett írni ha vettél pénzért kreditet, és még akkor se biztos, hogy válaszol. Visszatérítés meg ugye nincs. Pár jó beszélgetőpartnert azért sikerült találnom akikkel elütöttük az időt,meg találkoztunk is. De csak barátság volt, többet nem is akartam. Ezt már az elején megbeszéltük.
2019. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!