Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Tinderen egyszerűen nem jelölnek vissza a jó nők, esetleg a kövérség az ok lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon akarok már végre egy csajszit egy barátnőt most már nagyon régóta egyedül vagyok, hat éve, viszont nagyon fontos hogy megfogjon a nő, legyen benne valami Plusz ami megfog. Ez körülbelül 50 tinderes lányból egy ha ilyen van. Lehet válogatok, de úgy gondolom hogy egy vicces, humoros jó dumás férfi válogathat is mai világban, mert ilyen vagyok ez tény.... jó kövér vagyok, de szerintem egy férfi az legyen száz kg Minimum mert különben karácsonyfadíszt.
2019. nov. 18. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂
2019. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tetszik a hozzáállásod, barátom.


Felejtsd el a tindert egész nyugodtan, ott el sem jutsz odáig, hogy a kivételes dumáidat elsüthesd.

2019. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerinted,a nők meg utálják a zsirt.lapos has,normál test.
2019. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bolond röhögős emberekkel nem foglalkozok ment a lepontozás.... Szégyeld magad...

kettes válaszolnak meg lehet valahol igaza van más helyen kéne próbálkoznom

2019. nov. 18. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂
2019. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
A kövérség az ok. Fogad el. Nagyjából három másodperc alatt döntik el, hogy merre húznak. Három másodperc alatt az derül ki, hogy kövér vagy, nem az, hogy vicces és jó dumás (és azért hozzá tenném, hogy 10-ből 7 férfi vicces és jó fej, szóval ez nem olyan nagyszám). Mondjuk nem értem, hogy miért értetlenkedsz, hogy a jó nők nem húznak jobbra, hogyha te nem vagy jó pali. Húzzál mindenkit jobbra, és akkor tudsz válogatni, hogy kire írsz rá.
2019. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Hehe jó kis provokáló kérdés! A dagi srácoknak címezve hogy emlékeztessd őket hogy kövéren nem jut nekik soha csaj. Ani persze igaz is
2019. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Kitalalt tortenet, de valahol egy gorbe tukor is. Sajnos nekem is van ilyen haverom, bar o nem kover hanem alacsony nagyon, es valogat bazzeg, mikor kerdem mire, asszondja nem tufna akarkivel lefekudni. 23 eves es szuz.
2019. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, akkor én maradok a karácsonyfa diszeknel.
2019. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Tehát elhízott, bunkó proliként szupermodelleket keresel Tinderen. Értem.
2019. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!