Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan lányt, aki feminim, dekoratív, de nem mutogatja magát 0-24 bikinis/pucsítós képeken a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
A szendébb lányoknak is felnéz az ember a profiljára és mást sem lát csak magamutogatást és kuncsorgást a férfi figyelemért, kihívóbbnál kihóvóbb képekkel.

2019. nov. 18. 23:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon ritka az ilyen lány, és az a néhány is mind foglalt.
2019. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Jaa, hogy már itt tartunk, hogy először a csaj profilját nézzük meg és csak utána magát a csajt? Így is lehet....
2019. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
mondjunk az sem a jó ha élőben ilyen magamutogatós figyelem hiányos önértékelési bajosak... sőt van hogy utcán rosszabbak... ez már tényleg nagyon undorító borzasztó tud lenni :S hogy sok emberben ennyi önértékelés és önbecsület sincs!
2019. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha te alapból modell típusú csajokra buksz, akkor szerintem nem kell meglepődni azon, hogy az ilyenek szeretik mutogatni magukat oldalakon...

Amúgy sok lány van, aki legalábbis szerintem csinos és nőies, bár nem egy tökéletes modell alkat, de nem is mutogatja magát.

Szerintem kissé lehetetlen az elvárásod, ha eleve modell kinézetű lányra vágysz, aki nem magamutogató.

2019. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

„Ha te alapból modell típusú csajokra buksz”


Ezt megint hol olvastátok?


Lányos lányok tetszenek, akikre azért jó ránézni, ennyi. Senki nem beszélt kifutómodell szintről, mint minimum elvárás. De ha manapság ez már annak számít...:"D

2019. nov. 21. 09:59
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

#15 Amint látod, feltételes módban volt megfogalmazva;)

Érdekes, én inkább azt tapasztalom, hogy azok mutogatják magukat, akiknek “van amit”, tehát büszkék az alakjukra és nagyon jól néznek ki. Azonkívül átlagosan szép lányok körében meg sok olyant lehet találni, aki nem mutogatja magát.

2019. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Bocs de nagyon sok lany mutogatja magat nem kell modelnek lennie... mert nem azert csináljak mert van mit hanem mert az önértékelés a béka segge alatt van...
2019. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az a lány, aki nekem tetszik, pont ilyen. Kár, hogy van barátja.
2019. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

Én nem mutogatom magam semmilyen szinten. Szeretem az ízléses nőies ruhákat és a sportosat is. Átlagosnak mondanám magam. De, még is nehéz egy normális fiút találni. Ha normális vagyok, törödő, kedves akkor ez a fiúknak nem kell. Tapasztalatból mondom. Az egyik exem is ilyen volt. Távkapcsolatom volt vele igaz, de mindig törődtem vele kimutattam amit érzek, más felé szempontból is rendben volt a dolog már ha érted mire gondolok.. És még sorolhatnám a listát. Aztán megcsalt. Neki nem volt elég egy nő. Aztán meg facen mutogatja a kiírásait, hogy nincs normális lány. De, van. Csak azt ti nem értékelitek. Nektek a rib.nc kell. Nem tudom hanyadszorra tapasztaltam ezt már.

Aki azt mondja nem a magamutogató nőkre vágyik az akkor minimum olyanra vágyik aki szintén jól néz ki, mondhatni a lehető legjobb alakkal és szép arccal rendelkező nőkre gondoltok aki szerény maradt. Aha. Válogassatok csak :-D de nem lesz olyan lány semmilyen szempontból aki számotokra minden pontban megfog felelni.

2020. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
6%

Meg azért hagyjuk a süket dumát most senkinek sem kell olyan partner aki csúnya igénytelen! Az meg a másik hogy szellemileg is legyen jó!

És ahogy írtam nagyon sok lány mutogassa magát (tevepata, mellek, fenék) nem kell hozzá modellnek lennie maga az átlag sőt még egy kicsit az alatt is ezt csinálja aki meg nem csinálja az majd fogja! Ezt tapasztalatból mondom!

És igen utolso elhiszem hogy a másik oldalról is nehéz mert a fiúk közül is nagyon sok a gyökér tapló... de ugyan úgy lányok közül is a qurva magamutogatós

Annyi még hogy amugy ez részben a ti hibatok is hogy csak a gyökereket találjátok meg mert ti hozzátok meg a döntést hogy akkor most vele lesztek kapcsolatban...

2020. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!