Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mert a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mert a nők az anyagiakat IS nézik, hogy lehetne közölni, hogy lenne pénzem lakásra, kocsira, csak még nem akarok?

Figyelt kérdés

A ruházatom igényes, randin is átlagosan jó helyre megyünk (inkább a hangulat számít, nem az ár), taxit is simán hívok akár neki is, ha úgy hozza az este, de amikor szóba kerül ki hol lakik, vagy ki mivel jár, sajnos túl sokszor láttam már azt a fajta csalódott tekintetet a nők szemében, amikor meghallotta az albérletet, vagy a tömegközlekedést.


De azt hogy lehetne közölni diszkréten, nem közvetlenül, hogy pl. "Nincs lakásom/kocsim, mert a mostani életszakaszomban nincs rájuk szükségem és sokat spórolok a jövőnkre azzal, hogy ezeket jelenleg nem kell fenntartanom, de amúgy van 30 millióm félretéve."?


Értitek, mert nyilván azokat sokkal előbb megtudják az emberek egymásról, hogy kinek van kocsija, lakása, minthogy kinek mennyi félretett pénze van és ezt nem is szokta csak úgy közölni szinte senki senkivel. Nem tudom erre létezik-e jó módszer. Azt tippelném sajnos nem, akinek eszébe jut valami értelmes, megköszönném, ha leírná

31/F


2019. nov. 21. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz környezettudatos, aki kocsit majd akkor vesz ha már ketten-hárman fognak egyszerre utazni.

A lakásra pedig ugyanaz áll. Most egy albérletben élsz amit szeretsz és jelenleg megfelel. Ha majd együtt élsz valakivel, választasz és veszel egy olyan lakást ami mindkettőtöknek szimpatikus :)

2019. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Aki ezek alapján választja a párját azt nem tudom megérteni... szerintem teljesen érthető a hozzáállásod.
2019. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Itt várod az ötleteket, hogyan hazudj?
2019. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Folyt. Egyébként nekem hölgyeim 140 milliós vagyonom van. A péniszem is tud merevedni, csak "a mostani életszakaszomban nincs rá szükségem"
2019. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Nálam mindig piros lapot jelentett, amikor a pénzügyi helyzetéről érdeklődött valaki ilyen random, társkeresős randin.

De ott nem is jött össze semmi komoly.

2019. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél egy Rolex Submarinert.
2019. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

1. Fontos számodra a környezetvédelem, úgy gondolod, hogy az autó általi szennyezés nem ér annyit, mint amit nyernél vele, épp ezért nem tartod szükségét, hogy fenntarts egyet. Szeretnél egy zöld jövőt, amiben úgy gondolod, hogy nem fér bele az, hogy saját autód legyen.

2. Fenntartod a lehetőségét annak, hogy bármikor külföldre, vagy más városba költözhess. Ez egy saját ingatlannal problémás, nem akarsz ezzel vesződni. Szeretsz mobilis lenni, szereted a tudatot, hogy nem vagy röghöz kötve.

2019. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Az én barátomnak sincs kocsi,se saját lakás és ő is 30as évei elején jár. Szerintem nincs félretéve neki 30 milla,mondjuk egyszer sem kérdeztem még meg,hogy mennyi pénze van félre rakva,de szerintem pár millánál biztos nincs több.

Az érthető,ha valaki nem vesz kocsit itt Pesten,hiszen tömegközlekedéssel könnyen elérhető bármi és az autó tényleg egy luxus cikk,rengeteg kiadással. Azt megértem,ha valaki külsvárosban él és munkahelyre bejutni csak kocsival lehet kb,vagy van családjka azért gyerket vinni ide-oda ott már alap. De ha keres Béla netto 300-at ,egyedül él valahol a belvárosban bérel egy albit akkor minek is az a kocsi??

Ha lenne 30 millád abból már vehetsz egy lakást,tuti havi 100-ba kerül az albid alsó hangon,ha csak egy szobát bérelsz,de ha egész laskát 150-200 körül van,szóval évi 3-4 milla az albid. Okosabb lenne ha vennél egy lakást..

2019. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolod hogy aki ezért nem akar ismerkedni az felejtős?

Ha előadod, hogy van 30 millád, akkor ott helyben biztos a cumi.

2019. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az anyagiak szoba kerülnek nekem már offos lenne a csaj. Milliardoskent is valami ócskavassal csajoznek, persze utánna beleulhetne a jóba, de ez egy jó szűrő, ne a pénzért szeressenek.
2019. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!