Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak se jön össze a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak se jön össze a szerelem? Más is hiányolja a tüzet?

Figyelt kérdés

Szoktam randizni férfiakkal viszont az a problémám,hogy nem érzem azt,hogy kapcsolatot kellene velük kezdenem.szinte egyikkel se érzem azt a bizonyos pluszt pedig külsőre rendben vannak és 80-90% ban van hasonlóság ,kedvenc dolgaink. Ez már bő fél éve tart nálam.


Kb 2 hónapja nagyon megfogott egy idősebb férfi a munkahelyemen de sajnos barátnője van . Ha beszélgetek vele annyira feldob, olyan pozitiv vagyok tőle, vannak érzelmeim iránta ezt aláírom..

Hiányozni is szokott.

És ha csak látom megdobban a szívem és onnantól kezdve egész nap úgy érzem van értelme élnem,hihetetlen hogy ennyire fel tud dobni.


Mielőtt még találkoztam vele ugyanez a probléma már fennállt akkor is ,nehezen jönnek az érzelmek.de ha jön is akkor a nem megfelelő férfival és csak emiatt vagyok elkeseredett.


Szeretném megtalálni azt az egy férfit akiért érdemes mindennap felkelni, tudom görcsölve nem szabad keresni. De ha nem is kerestem akkor is a nem megfelelő férfi talált be.pl aki csak szexet akarna de komolyat nem.


Valahogy úgy érzem sose jön össze semmi már kezdek nagyon elkeseredni ,más is tapasztal hasonlókat?



2019. nov. 27. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én se vagyok képes szerelmesnek lenni, bár lehetőségem se nagyon volt rá. De így az a tűz dolog meg az a rózsaszín ködös cucc, ezek számomra nem olyan dolgok amiket akár elképzelni tudnék.


Talán összesen ismertem eddig 4 olyan személyt akikkel talán működött volna, de mindegyiküknél volt 1-1 olyan ok ami miatt nem lehetett, úgymint: rondának tartott, nagyon messzire költözött (nem miattam, mielőtt jönne a "nagy poén"), egyikük házas, az utolsó pedig túl fiatal. Szóval ennyit az egészről. Külsőre nagyon különböző 4 személyről van szó, szóval nem érvényes "mercsak a jaú csajok jáccanak ebbe neked" kocsmai érv.


De hát ez az én sorsom, ezért nem is nagyon reménykedem. A szerencse meg én az három.

2019. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 2 barátnőm akivel minden olyan "tökély" volt.


Aztán következett 7 szűk esztendő, az alatt a 7 év alatt nem találtam olyat aki iránt hasonló érzéseim lennének.


Majd 7 év után megint jött egy olyan hölgyemény akinél éreztem azt amit kell :)

Aztán most megint nincs ilyen egy ideje :)


Egyébként meg ez nem parancsszóra vagy csettintésre működik, nem lehet rögtön megtalálni a megfelelő személyt.

De aki vonzó számodra, azzal legalább hagyni kell egy kis időt ismerkedésre, ahhoz , hogy megismerd, lehet, hogy első alkalommal nincs meg az a tűz amit reméltél de ez jöhet idővel mikor már kiismered.


Persze hónapokat nem érdemes áldozni rá.

2019. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt az érzést nem tudom hova tenni iránta mert meg van ez az első pillanattól fogva úgy érzem mintha ismerném valahonnan és egy dologra rá is hibáztam mielőtt még mondta volna, én tudtam róla ...és csak megdöbbentem mikor elmondta nekem ,mert ráéreztem vele kapcsolatban.

Nagyon ritkán érzem ezt az érzést mással, hogy jó lenne vele lenni.

2019. nov. 27. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg ember van, aki feldobja az egekbe az elvárásait, aztán várja, hogy egyszer csak odapottyanjon valaki. Ez általában abból is látszik, hogy olyanok jönnek be, akikre rengeteg a jelentkező és sokszor foglaltak is.
2019. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na ő pl pont nem adonisz és nem a külseje tetszett meg elsőre.

Nem kell rögtön azt gondolni, hogy jaj mindenki a külsőre bukik.

2019. nov. 27. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Válogass csak nyugodtan, még előtted az élet. :D
2019. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam a vizet zárták el. :))
2019. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Várjál...mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. :))
2019. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
#6: Oké, de ezt miért jó leírnod? Egy csomó nő ismerősöm előadja ugyanezt olyan srácokkal kapcsolatban, akik nagyon jól néznek ki. Az ilyen jellegű önámításnak mi értelme?
2019. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!