Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a tulajdonságok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tulajdonságok mennyire nehezítik meg egy férfi életét ha csinos igényes barátnőt akar? Valóban lehet bármilyen jó ember ha ezekkel rendelkezik nem lesz jó nője?

Figyelt kérdés

- nagy mértékű elhízás

- munkanélküliség és nem is akar dolgozni 30 évesen és szülei tartják el

- igénytelenség, foghiány, fürdés hiánya...


2019. nov. 27. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy elhízott, lusta, céltalan, igénytelen, büdös férfi kérlek meséld el nekem, mitől lenne olyan hihetetlenül jó ember, amiért beleszerethet egy csinos, igényes, értelmes, gondoskodó, céltudatos (vagy akármilyen) nő? "Tud szeretni"? Nagyszerű, ahogy rengeteg minden szempontból igényesebb férfi is. Semmi olyat nem tudsz felsorolni, amitől vonzóbb lehetne belsőre, mint egy bármilyen átlagos férfi. Egy értelmes és belsőleg is értékes ember egyszerűen nem folytat olyan életvitelt, aminek az lenne a következménye, amit felsoroltál. Legjobb esetben is valami súlyos pszichés probléma, vagy súlyos betegség van képben. Ha egyik sincs, akkor szimplán fújj, ami sokkal rosszabb.
2019. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu
2019. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy ilyen emberrel beszélgetni se vagyok hajlandó.


Semmilyen párja nem lesz, amíg ennyire undorítóan igénytelen és céltalan.


23/L

2019. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis kamu kérdés ez is. Én még soha nem hallottam olyat, hogy egy férfi igénytelenek tartotta volna magát.
2019. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A közelébe nem mennék ilyen férfinek. Az igénytelenség, foghiány és fürdés hiánya plusz a nagymértékű elhízás szimplán taszító. A többi "remek" tulajdonságra pedig nem lehet családot vállalni. Szóval esélyed barátnőd találni egészen pontosan 0. Ha csak nem találsz valami kövér, igénytelen, büdös nőt.
2019. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szted?😂
2019. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!