Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti könnyen tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti könnyen tudtok barátot találni?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, de szerintem nagyon nehéz, ismerkedésre sem egyszerű lányt nem hogy hosszú távú kapcsolatra.


Lányok, nektek mi a véleményetek erről?


2019. nov. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy lúzerekkel nem barátkozunk, pénzes pasit keresünk, meg egyébként is ne nyavajogjál, hanem magaddal foglalkozz, keress pénzt, kupáld ki magad, oszt akkor könnyebb lesz. Persze addigra lehet, hogy a szép lányok már csókolommal fognak köszönni, szóval ígyjártál.
2019. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 mekkora oltas, de igaz
2019. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es,nyelvtanból is egyes. Így jártál. :D
2019. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyen találok barátot magamnak és ez azért van mert nem érem be akármilyen emberrel. Olyat keresek aki, nem felszínes, aki őszinte, kedves, hűséges és vannak céljai. Nagyon nehéz ám normális normális férfit találni. Egyébként ugyanez igaz a nőkre is. Azt látom, hogy a mai világunk felszínes, gyorsan váltják egymást a kapcsolatok, az értékek felborultak. Úgyhogy szerintem egyik nemnek sem könnyű megtalálni az igazit. Én is évek óta egyedül vagyok, de így még mindig jobb, mint benne lenni egy boldogtalan kapcsolatban. Az a pasizós fajta pedig nem vagyok. 28L
2019. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, pedig mások által szépnek tartott nő vagyok. Talán amiatt nem sikerül, mert nincs sok lehetôségem ismerkedni. Dolgozok és emellett nem járok el szórakozni. 28l
2019. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!