Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kerestek párt magatoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kerestek párt magatoknak, fiúk lányok? 25/F

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 22:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Interneten, személyesen random helyekről amikor kimozdulok.

Mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai.


21/F

2019. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Modeler ***** válasza:
Én munkahelyi flörtölgetések után találtam meg a párom.
2019. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire szórakozóhely (nem olyan céllal mentem soha, csak kezdeményeztek), de random szituációkban is, pl. utazás közben is megesett többször, hogy valaki leszólított ismerkedési céllal.

Mondjuk én nem vagyok egy kezdeményező típus. Az első lépést mindig a férfiak tették meg. De utána elég nyitott vagyok és eltársalgok.


A mostani páromat is szórakozóhelyen ismertem meg. Mondjuk én vagy 2 héttel előtte már kiszúrtam a tömegben, de akkor nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, csak megjegyeztem magamnak. Aztán úgy alakult, hogy pár héttel később szóba elegyedtünk, szórakoztunk, fb jelölés, aztán lett folytatása.

2019. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neten,csak nem találok. Szerintem kihaltak a nők.30f
2019. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Sehol.
2019. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol :) Nem kell rágörcsölni, csak lazán, nyitottan arra hogy másokat megismerj, aztán majd elválik mi lesz belőle. 25 évesen még nem vagy elkésve semmivel.
2019. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sehol már kb.


25f

2019. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én sehol nem kerestem, de egy pályaudvaron találtam.
2020. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresek sehol. Ha lesz lesz, ha nem nem.

22/L

2020. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leginkább sehol. Nincs is kivel. Meg a tágabb haveri körben is nagyon kevés a "potenciális" csaj, aki van az is vagy foglalt vagy inkább köszönöm, de kihagynám kategória. A városban ahol élek csak nagyon fiatalok (tini korosztály), vagy középkorú családos nők vagy nyugdíjasok vannak. Aki korombeli és normális az vagy egyetemre jár még mindig vagy nagyobb városba költözött vagy szintén komoly kapcsolatban él.

Néha néha sikerül ismerkedni egy egy csajjal de az esetek 99%-ában nem lesz belőle semmi.

Célzottan ismerkedni próbáltam Tinderen és Badoo-n de fél év alatt amíg fenn voltam semmi nem jött össze. Meg egy normális beszélgetés sem.

Volt hogy itt gyakorin is rámirtak egy egy kommentben miatt és egész jól el is beszélgettünk de valamiért mindig az lett a vége, hogy a csaj eltűnt, egyszercsak nem írt vissza többet.

Szóval úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem a dolgot. Lesz ami lesz, igazából egyedül is nagyon jók elvagyok, hozzászoktam, hogy nincs senkim.

2020. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!