Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is igy latja jobbnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is igy latja jobbnak, hogy ne még keresgéljen partnert?

Figyelt kérdés

Eddig mindig mikor szerelmes lettem , masokat hallottam mondták : vigyazz ez a fiú kihasznál , ez a férfi se ok stb

Vegulis tenyleg nem idealis kapcsolatok voltak ezek , de soknak nincs olyan.

Lényeg : beleuntam hallgatni , hogy ez ilyen az olyan , stb en meg nem akarom mar belelovallni magam semmibe , elég volt .

Nem mondanam hogy pechem volt , inkabb szerintem az is , hogy ugye egyszeru körökben mozogtam , es onnan nem volt honnan jobb minösegu ferfi elöteremjen . En is elegge gatlasos voltam , talan most felszabadultabb vagyok es jobban nezekki mint valaha

De közben 43 éves lettem .

Lett egy lányom is , aki mar kamasz . Egyszer voltam hazas , rengeteget idegeskedtem az adott kapcsolatban pedig jól indult

Azt hiszem hogy elfogadtam hogy igy fogok élni egyedul mert eddig egy ferfi sem volt jó döntés és már nem is bizom abban hogy jól tudok dönteni

Sokszor flörtölnek velem pasik akik vegul megsem engemválasztanak , hanem egy nalam idösebbet , fiatalabbat , soványabbat , kövérebbet , lenyeg , hogy nem engem . Nem vagyok dominans , nem iszom , csinos vagyok , dekorativ

Megsem en kellek senkinek igazan es megalázó lenne ezek utan még reménykedni . Szerintem méltóságteljesen kell belátni , ha valami nem megy .

Neha hianyzik egy társ de szerintem el kel fogadjam hogy en nem kellek senkinek hol ezert , hol azért .

( privikre nem tudok valaszolni)



2019. dec. 7. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nettó hülyeség. Reménykedni soha nem megalázó, max nem kell rágörcsölni. Olyan van, hogy valakinek nem kellesz, de neked se kéne mindenki vagy bárki. Nézelődjél, aztán majd alakul valami. Én abszolút minuszból indultam, egy baleset után még beszélni is újra kellett tanulnom. Lett volna kedvem feladni, de nem adtam fel. És most abszolút jó passzban, bár 10 évvel öregebben kezdek neki a párkeresésnek. Ha feladod, akkor vesztettél. Ha nem adod fel, akkor meg akármi lehet.
2019. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem görcsöltem rá semmire ebben az életben, tudtam hogy visszataszitó is. És ez SEM hozta meg az eredményt , senki nem látta meg bennem a nöt , aki kell
2019. dec. 7. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 éve befejeztem a felesleges kínlódást a hús piacon. Nem lett rosszabb az életem, inkább nyugodtan telnek a napjaim.Sokkal kiegyensúlyozottabbá váltam. Ez többet ér minden szexi Bélánál.Szerencsére ennyi idősen már a libidóm sem kínoz, szóval éljen az egyedüllét.
2019. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy utolsó?
2019. dec. 7. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
45 leszek hamarosan.
2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én más okból, de igen.

A külső és belső adottságaim miatt + mert az én környezetem sem ideális ilyen szempontból, csak rémesebbnél rémesebb alakok jönnek szóba. Olyat meg többé nem kérek, köszönöm. Én nem fogok idegeskedni amiatt, hogy most épp kire nyomult rá a hátam mögött gusztustalan módon vagy hogy vajon én vagyok-e az oka a merevedési és orgazmuszavarainak. Nem fogok cigiszagot szagolni, spicces pofát bámulni. Nem leszek házicseléd. 15-20 vagy akár még ennél is több évvel idősebb férfit nem kérek magam mellé. Idióta haverokkal jópofizni, előttük "vizsgázni" szintén nem szeretnék. A piszkálódó, kritikus rokonság sem hiányzik az életemből. Lehetne sorolni napestig.

Nyilván a nőkről is volna mit mesélni, még mielőtt valaki belém köt. Szerintem nagyon nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki olyat találjon az ember, aki miatt érdemes feladni a nyugodt, rendezett egyedüllétet. Akivel jobb együtt, mint nélküle, és nem csak anyagilag meg egyéb érdekek okán.

Szándékosan keresgélni nem érdemes, ebben szinte biztos vagyok. Még azt is nagyon meg kell gondolni, hogy ha az utadba sodródik valaki, akkor azzal belemész-e bármibe.

2019. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"privikre nem tudok valaszolni"


Ezt úgy kell elképzelni, hogy amikor észreveszed, hogy van új üzeneted és húznád oda az egeret, így instant elzsibbad a karod?

2019. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

A zarkozottsag hatrany, a noknel is. Aki nehez esetnek minositi magat, vagy bonyolultnak meg egyeb jelzoket aggat magara, arrol elso korben lefordul minden komoly kapcsolatot akaro ember. Mert ha az egyik fel keszen all egy kapcsolatra, akkor nem a masikat akarja megmenteni, kihuzni, ujraepiteni egy kapcsolat utani valsagbol. Es onnantol csak olyanok maradnak, akik eleve nem is terveznek tul sok mindent. Tedd rendbe az eleted es ha keszen allsz, akkor nyiss az emberek fele. A korlatozas mindig azokat szuri ki, akikkel tobbre mennel. Szerintem.


43F

2019. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!