Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest már alkalmatlan lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest már alkalmatlan lett arra, hogy PUA életet élhessen az ember? A külföldiek elcseszték?

Figyelt kérdés

Budapest volt az egyetlen város itthon ahol lehetett PUA-zni anno, szimplán a mérete miatt. Nincs más olyan városunk ami elég nagy lenne ahhoz hogy elvegyüljön valaki aki aktívan csajozik, hogy 1 hónap múlva ne ismerje a fél környék.

Csak történt egy kis bibi az utóbbi években, a külföldiek teljesen elárasztották és már a szórakozóhelyeken szinte csak azok vannak. Nem csak a szórakozóhelyeken, hanem az egész belvárosban, már nincs senki csak ők, mindenhol csak a külföldi trógerek. És az is nagy baj, hogy sokkal több férfi jön mint nő, olyan 80-20%-ra saccolnám a férfi/női turisták arányát. Valamint az a kevés csaj aki jön, az se pasizni jön ide, eleve lenézi az itteni pasikat.

Régebben még olyan volt Budapest, hogyha elmentél egy belvárosi szórakozóhelyre, akkor azért tényleg lehetett próbálkozni magyar csajoknál. Most meg már nem csak a csajoknak de az összes magyarnak elment a kedve a szórakozóhelyre járástól, nyilván azért mert nem érezték jól magukat a sok retkes külföldi között, ezért elszoktak onnan, kiszorultak. Nem járnak egyszerűen már szórakozni, csak nagyon kevesen. A külvárosi részegen, ahol ne adj isten még élnek magyarok is elszórtan, ott meg nincsenek szórakozóhelyek, se élet, se semmi. Teljesen kihaltak.

Sajnos már az egyetlen városunk ami méreténél fogva alkalmas volt a PUA életre, már az sincsen? Le lehet húzni itthon a rolót, ha csajozós életet szeretne valaki?


2019. dec. 10. 20:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

# 36%

Te mire fel vagy ilyen agresszív és mire fel hiszed azt, hogy jogod van leszólni?

Mindig is szerettem az olasz kultúrát és világot, így hát kimentem és imádok itt lenni. Ez az én személyes döntésem volt, amit mind a családom, mind a barátaim támogattak. Nem az én felelősségem, hogy egy teljes országot megváltoztassak, és nem is tervem. Ellenben te biztosan napi szinten segítesz ahol tudsz.


A kérdésre annyit írtam válaszul, hogy itt nincsenek rossz tapasztalataim, ellenben Magyarországon bőven voltak. Ennyit írtam, ebből nem tudom, hogy következtették ki ennyi ostobaságot.


Tisztelem azokat, akik az életüket adták bármelyik országért. Az ő áldozatuknak viszont nincs akkora ráhatása az életemre, hogy befolyásolja azt. Mivel csak ez az egy életem van, azt fogom tenni, ami engem tesz boldoggá.


A magyar az anyanyelvem, és? Beszélek mellette angolul és olaszul anyanyelvi szinten, és egy erős B2-esen horvátul. Remélem tisztában vagy vele, hogy a legnagyobb magyarok is legalább öt nyelven tudtak anyanyelvi szinten, és használták is őket rendesen.


Milyen szép is az arab országot, ahol semmibe veszik a nőket. Költözz hát ki oda! Komolyan azért érdemelnék pofont, amiért kulturált módon leírtam, hogy rossz tapasztalatim voltak? Heh, szerencse, hogy van köztünk némi távolság.


Ha utálnám Magyarországot, akkor nem dolgoztam volna négy hónapig a Petőfi Irodalmi Múzeumban.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem lenne idekint két magántanítványom, akiket magyarul tanítok.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem túráznák minden évben a Mátrában.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem tanítottam volna meg az olasz barátaimat magyar ételek elkészítésére.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem olvasnék legalább havi szinten magyar klasszikusokat.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem Bartóktól tettem volna zenét a legutóbbi projektmunkám alá.

Ha utálnám Magyarországot, akkor nem hoztam volna el ide a páromat két hétre.


Alaptalan a gyűlölködésed, de sajna csak megerősít abban a döntésemben, hogy ne költözzek vissza. Több helyen éltem hónapokat, és sehol se voltak olyan bunkók hozzám, mint Magyarországon. Rengeteg fantasztikus magyar lányt és srácot ismerek, de sajnos ott vannak az olyanok, mint te. Akik ismeretlenül ócsárolnak, amiért olyat tettem, ami nekik nem tetszik, de nem ártottam vele senkinek.

21L

2019. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

21#

Ne húzd fel magad rajta. Ez az idióta minden kérdésnél sérteget mindenkit akiről azt gondolja, hogy nő.

Szegényke nem tudja, hogy hogy viszonyuljon a lányokhoz. Bármit megtenne, hogy egy nő ránézzen, de gyűlöli is őket, mert az undorító személyisége miatt hányingert kap tőle mindegyik.

Itt éli ki a frusztrációját. Én csak szánni tudom az ilyen embert.

2019. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem engem miért pontoztatok annyira le. Nekem pl semmi bajom nincs az olaszokkal és én is szeretem az olasz kultúrát. Rengeteg olaszt ismerek személyesen.


Amúgy Olaszország melyik részén élsz? Ha Szicíliában, akkor minden további nélkül beugorhatok hozzátok vendégségbe, ha nem gond?

2019. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Velencében élünk és tanulunk, ellenben a barátom szicilíai származású és a családja ott él, van egy kis termesztői birtokuk.

Elmehetsz hozzájuk, fent vannak a Lingoon-n, most is van náluk száll meg pár azt hiszem horvát fiatal.


21L

2019. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24


Na, az még jobb, mert én még horvátul is beszélek folyékonyan! :)

2019. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%

Csinalj ugy mindha akcentussal beszelned a magyart csak gyakorolj otthon :D

Szolits le csajokat es mond hogy francia vagy de itt elsz 5 eve,stb. Komoly kapcsolatod nem lesz de par csaj vevo lesz ra es lesz egy jo ested veluk.

2019. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!